We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Bucharest Business School

Bucharest Business School

Bucharest Business School

Úvod

Obecné informace o fakultě

Bucharest Business School byla založena v roce 2014 jako postgraduální obchodní fakulty Bukurešť akademie ecnomic studií a má dva hlavní programy MBA: Rumunský kanadský MBA a Rumunsko-francouzský MBA (Bývalý Inde). BBS je zodpovědný za Executive Education projekty, mini MBA a podnikatelských rozvojových programů ASE Bukurešti. S více než 20 let mezinárodních zkušeností v oboru Business Administration naší fakultě je jedním z hlavních hráčů na trhu rumunský MBA 4,000+ absolventi velkých společností, Pro své výjimečné mezinárodní impactc a zapojení Bucharest Business School získal s cenou "3 Zlaté palmy" od EDuniversal v roce 2014. Naše fakulta má dlouhodobou a plodnou spolupráci s uOttawa (Telfer School of Management) a CNAM Paříži.

Rumunské učitelé byli vyškoleni v těchto prestižních zahraničních univerzitách a neustále zlepšují své vyučovací metody nabízejí studentům vzdělávací služby na nejvyšší akademické standardy.

Jako obou našich programů MBA, rumunský-kanadské a rumunský-francouzská (bývalý Inde) byly vyvinuty s pomocí našich mezinárodních partnerů, jsou neustále aktualizovány tak, aby dodržovat normy a specifičnosti kanadských a francouzských programů.

Mezinárodní Učební plány, pečlivý výběr a hodnocení profesor, nedávný biografie a moderní vyučovací metody jsou klíčové prvky našich dvojité diplomové programy.

Ranking

I kdyby Bucharest Business School byla založena v roce 2014 jako postgraduální fakulty bukurešťské univerzity v ekonomických studií jeho 2 MBA programy mají více než 20 let zkušeností a více než 5.000 absolventů.

Program rumunsko-kanadská MBA nabízí dvojí diplom formulář ASE Bukurešť a uOttawa (Telfer School of Management), Tento program je shodný s kanadským jeden a každý rok Osnova je aktualizován na pokrytí nejzajímavější témata pro podnikatelské prostředí.

Program rumunsko-francouzský MBA je vyvíjen s CNAM Paris a také nabízí dvojí diplom z ASE a francouzská partnera. Tento program má klasický - v akci - formu studia a nově zavedený hybridní MBA zaměřený kolem moderní e-learningové platformy.

Našimi partnery jsou AMBA (Asociace MBA) akreditované pro programy MBA a nabídnout zákazníkům co nejkvalitnější vzdělávací služby pro severoamerický a západoevropských přístupů. V roce 2014 Bucharest Business School obdržela 3 Palmes of Excellence Award od edUniversal jako uznání za jeho mezinárodní aktivity, pečovat o potřeby našich studentů a moderních osnov. Bucharest Business School je člen CEEMAN (Central & Eastern Europe Development Management) a, v posledních letech, jeho programy jsou hrabal as Programy top MBA k dispozici v Rumunsku, Oba programy jsou akreditované rumunského ministerstva školství a diplom vydaný bukurešťské univerzitě ekonomických studií je akceptován ve všech evropských, severoamerických zemí a více.

Campus & Vybavení

Bukurešť Business School je umístěn v nově obnovené historické budově centru Bukurešti se stavem systému art ochrany zemětřesení.

Rumunský-kanadské MBA program vyvolených 2 nejmodernější exkluzivní přednáškových místností, jeden exkluzivní IT laboratoř a 4 studovny poskytnout studentům všechny podmínky pro vynikající vzdělávací zkušenost. Všechny pokoje byly navrženy s odbornými znalostmi kanadskými partnery a vtipem zakládající od CIDA (Canadian International Development Agency).

Rumunský-francouzský MBA program má 2 přednáškové místnosti, jednu IT laboratoř a dva individuální / studoven s kompletní IT a podporou multimédií.

Všechny MBA studenti mají přístup do knihovny BBS s více než 20.000 titulů v angličtině a francouzštině pokrývající všechny kurzy. BBS aktualizuje knižní sbírku každý rok na základě doporučení rumunských a zahraničních držby profesorů.

Firemní partneři

S více než 5.000 absolventů ve významných rumunských a nadnárodních společností působících na místním trhu jako programové velvyslanci Bucharest Business School má skvělou reputaci od 20 let zkušeností.

Přítomnost členů Alumni v těchto společností poskytuje nejen BBS silný výhodu nad konkurencí v rekrutování budoucích studentů bu rovněž usnadňuje spolupráci na studentské praxe programů, hledání stáží pozice a uspořádání mini veletrhy pracovních příležitostí.

Jako jeden z prvních programů MBA dostupných v Rumunsku na počátku 90. let, kdy byl nový místní business class je definováno v kombinaci se stabilitou programů v průběhu let byly hlavní pilíře, na kterých byly skvělé vztahy budovat s podniků, nevládních organizací, státních institucí, profesní organizace a zástupci diplomacie.

Místa

  • Bucharest

    2-2A Calea Grivitei 010731, 1st District , , Bucharest

    Otázky