Keystone logo
Bucharest Business School

Bucharest Business School

Bucharest Business School

Úvod

Obecné informace o fakultě

Bucharest Business School byla založena v roce 2014 jako postgraduální obchodní fakulty Bukurešť akademie ecnomic studií a má dva hlavní programy MBA: Rumunský kanadský MBA a Rumunsko-francouzský MBA (Bývalý Inde). BBS je zodpovědný za Executive Education projekty, mini MBA a podnikatelských rozvojových programů ASE Bukurešti. S více než 20 let mezinárodních zkušeností v oboru Business Administration naší fakultě je jedním z hlavních hráčů na trhu rumunský MBA 4,000+ absolventi velkých společností, Pro své výjimečné mezinárodní impactc a zapojení Bucharest Business School získal s cenou "3 Zlaté palmy" od EDuniversal v roce 2014. Naše fakulta má dlouhodobou a plodnou spolupráci s uOttawa (Telfer School of Management) a CNAM Paříži.

Rumunské učitelé byli vyškoleni v těchto prestižních zahraničních univerzitách a neustále zlepšují své vyučovací metody nabízejí studentům vzdělávací služby na nejvyšší akademické standardy.

Jako obou našich programů MBA, rumunský-kanadské a rumunský-francouzská (bývalý Inde) byly vyvinuty s pomocí našich mezinárodních partnerů, jsou neustále aktualizovány tak, aby dodržovat normy a specifičnosti kanadských a francouzských programů.

Mezinárodní Učební plány, pečlivý výběr a hodnocení profesor, nedávný biografie a moderní vyučovací metody jsou klíčové prvky našich dvojité diplomové programy.

Ranking

I kdyby Bucharest Business School byla založena v roce 2014 jako postgraduální fakulty bukurešťské univerzity v ekonomických studií jeho 2 MBA programy mají více než 20 let zkušeností a více než 5.000 absolventů.

Program rumunsko-kanadská MBA nabízí dvojí diplom formulář ASE Bukurešť a uOttawa (Telfer School of Management), Tento program je shodný s kanadským jeden a každý rok Osnova je aktualizován na pokrytí nejzajímavější témata pro podnikatelské prostředí.

Program rumunsko-francouzský MBA je vyvíjen s CNAM Paris a také nabízí dvojí diplom z ASE a francouzská partnera. Tento program má klasický - v akci - formu studia a nově zavedený hybridní MBA zaměřený kolem moderní e-learningové platformy.

Našimi partnery jsou AMBA (Asociace MBA) akreditované pro programy MBA a nabídnout zákazníkům co nejkvalitnější vzdělávací služby pro severoamerický a západoevropských přístupů. V roce 2014 Bucharest Business School obdržela 3 Palmes of Excellence Award od edUniversal jako uznání za jeho mezinárodní aktivity, pečovat o potřeby našich studentů a moderních osnov. Bucharest Business School je člen CEEMAN (Central & Eastern Europe Development Management) a, v posledních letech, jeho programy jsou hrabal as Programy top MBA k dispozici v Rumunsku, Oba programy jsou akreditované rumunského ministerstva školství a diplom vydaný bukurešťské univerzitě ekonomických studií je akceptován ve všech evropských, severoamerických zemí a více.

Campus & Vybavení

Bukurešť Business School je umístěn v nově obnovené historické budově centru Bukurešti se stavem systému art ochrany zemětřesení.

Rumunský-kanadské MBA program vyvolených 2 nejmodernější exkluzivní přednáškových místností, jeden exkluzivní IT laboratoř a 4 studovny poskytnout studentům všechny podmínky pro vynikající vzdělávací zkušenost. Všechny pokoje byly navrženy s odbornými znalostmi kanadskými partnery a vtipem zakládající od CIDA (Canadian International Development Agency).

Rumunský-francouzský MBA program má 2 přednáškové místnosti, jednu IT laboratoř a dva individuální / studoven s kompletní IT a podporou multimédií.

Všechny MBA studenti mají přístup do knihovny BBS s více než 20.000 titulů v angličtině a francouzštině pokrývající všechny kurzy. BBS aktualizuje knižní sbírku každý rok na základě doporučení rumunských a zahraničních držby profesorů.

Firemní partneři

S více než 5.000 absolventů ve významných rumunských a nadnárodních společností působících na místním trhu jako programové velvyslanci Bucharest Business School má skvělou reputaci od 20 let zkušeností.

Přítomnost členů Alumni v těchto společností poskytuje nejen BBS silný výhodu nad konkurencí v rekrutování budoucích studentů bu rovněž usnadňuje spolupráci na studentské praxe programů, hledání stáží pozice a uspořádání mini veletrhy pracovních příležitostí.

Jako jeden z prvních programů MBA dostupných v Rumunsku na počátku 90. let, kdy byl nový místní business class je definováno v kombinaci se stabilitou programů v průběhu let byly hlavní pilíře, na kterých byly skvělé vztahy budovat s podniků, nevládních organizací, státních institucí, profesní organizace a zástupci diplomacie.

Místa

  • Bucharest

    2-2A Calea Grivitei 010731, 1st District , , Bucharest

    Otázky