Keystone logo
Bemidji State University ONLINE MBA
Bemidji State University

ONLINE MBA

Bemidji, Spojené státy americké

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Dálkové studium

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Dnešní společnosti chtějí najmout osoby, které začínají s jedinečnými dovednostmi a znalostmi, které nabízí komplexní program MBA. Online MBA je akademicky přísný program, který klade důraz na strategické vedení a profesionální rozvoj prostřednictvím osobních zkušeností s obohacováním a pokročilých kurzů.

Kurikulum 30 kreditů je navrženo tak, aby naučilo studenty pokročilým dovednostem a porozumění nezbytným k dosažení cílů na vyšší úrovni v dnešním složitém globálním obchodním prostředí. Kompletní program zahrnuje deset kurzů společenské odpovědnosti podniků, globálního podnikání a statistické analýzy.

Stručný přehled funkcí programu

Všestranný rozvrh kurzu, který vám umožní dokončit MBA za pouhý rok nebo rozšířit své kurzy tak, aby vyhovovaly vašim osobním a profesionálním potřebám

Dostupné sazby státního poplatku dostupné všem studentům a finanční pomoc dostupná studentům, kteří mají kvalifikaci

Specializovaná, profesionální fakulta umístěná na akademické půdě a snadno dostupná

Individuální zpětná vazba, vedení a osobní vzdělávací zkušenost

Flexibilní a pohodlné kurzy, které lze dokončit v kteroukoli denní dobu, odkudkoli na světě

Titul z uznávané, plně akreditované instituce vysokoškolského vzdělávání.

Užijte si maximální flexibilitu. Spusťte program každý semestr a absolvujte kurzy tempem, které vám vyhovuje. Dokončete za jeden rok nebo pokračujte ve své kariéře a absolvujte kurzy MBA na částečný úvazek. Upravte svou rychlost podle toho, jak se mění vaše potřeby.

Všechny kurzy jsou šest až osm týdnů a jsou vyučovány zkušenou obchodní fakultou. Rozvinete silné manažerské dovednosti, odemknete svůj vůdčí potenciál a své učení procvičíte na pracovišti.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy