Keystone logo
Bryant University Graduate Master of Business Administration (MBA): Jednoletý program
Bryant University Graduate

Master of Business Administration (MBA): Jednoletý program

Smithfield, Spojené státy americké

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 3 420 / per course *

Na kampusu

* za kreditní hodinu

Úvod

Začněte svou kariéru s naším jednoročním programem MBA akreditovaným AACSB

Náš program je určen pro studenty usilující o přechod do nové kariéry. Studenti se rozhodnou specializovat nebo vydělat obecný manažerský titul, takže si můžete přizpůsobit své učení k požadované kariéře.

Proč sledovat svůj MBA ve společnosti Bryant?

  • Absolvujte svůj titul v jednom roce prezenčního studia: Program trvá od srpna do srpna.
  • Cestujte do zahraničí a vyzkoušejte lekce ve třídě.
  • Vytvořte si svůj životopis konzultacemi a dalšími zkušenostními zkušenostmi z učení obsaženými v učebních osnovách.
  • Vytvořte si svou profesionální síť prostřednictvím učení založeného na kohortě a spojení absolventů. Headway / Unsplash
125853_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

Globální specializace

Budete mít příležitost specializovat se na jednu ze čtyř oblastí: Business Analytics, Global Finance, Global Supply Chain Management nebo International Business. Pokud dáváte přednost, můžete kombinovat volitelné předměty pro volbu General Management.

V lednu se zúčastníte Global Immersion Experience, během kterého vy a vaši spolužáci vycestujete do zahraničí, a setkáte se s vedoucími pracovníky mezinárodních firem a / nebo vládními tvůrci politik. Studenti minulých let odcestovali do Chile, Panamy, Číny a naposledy do Německa.

Rozdíl v kohortě / studijním týmu

Všichni studenti Bryant One-Year MBA jsou členy kohorty, kteří se pohybují celým programem se stejnou skupinou studentů. Tato komunita partnerů nabídne podporu a povzbuzení a stane se základem vaší profesionální sítě.

Co musí moje aplikace obsahovat?

Kromě formuláře žádosti budete muset předložit prohlášení o cílech, aktuálním životopisu, jednom doporučení fakulty, oficiální přepisy ze všech vysokých škol / univerzit, které jste navštívili, vaše oficiální skóre na GMAT a poplatek za přihlášku (čeká se Bryant absolventi). Naše zásady týkající se výjimek z GMAT jsou k dispozici zde.

Existují nějaké zvláštní požadavky pro mezinárodní uchazeče?

Pokud váš rodný jazyk není angličtina, nebo pokud jste neukončili titul z programu vyučovaného v angličtině, budete muset zadat své skóre TOEFL. Kromě toho musí být vaše přepisy z univerzit mimo USA přeloženy do angličtiny a převedeny do stupnice 4.0. ** A konečně, pokud budete hledat I-20, budete muset předložit vyplněný Mezinárodní studentský certifikát financí.

** Budete také muset předložit oficiální dokumentaci od akademické hodnotící agentury, která uvádí, že jste získali titul rovnocenný americkému bakalářskému titulu.

Jak se program MBA řadí mezi ostatní?

Vysoká škola podnikání na Bryant University je akreditována AACSB International - Association for Advance Collegiate School of Business. Bryant je jednou z pouhých 5 procent vysokých škol na světě, aby získal tuto prestižní akreditaci. Bryant MBA byl zařazen do vydání 2013 "Nejlepší 296 obchodních škol", ročního průvodce vydaného Princeton Review.

Výsledky

Vybavení

Naše zařízení byla průměrně hodnocena jako „vynikající“ nebo „velmi dobrá“ - 2018 průzkum absolventů.

Dostupné

97% respondentů souhlasilo s tím, že „členové fakulty byli ochotni se mnou spolupracovat.“ - 2018 průzkum absolventů.

Týmová práce

93% souhlasilo s tím, že struktura MBA podporuje týmovou práci - 2018 průzkum absolventů.

Výuka

MBA Jeden rok

  • 1 118 $ za hodinu kreditu

Poplatek za globální ponoření

  • 1 500 $ (cestovní poplatek kromě výuky)

Stipendia

Potenciální studenti se musí přihlásit do 30. dubna, aby měli nárok na preferenční protiplnění za stipendia nebo postgraduální asistenta.

O Škole

Otázky