Keystone logo
BPP University

BPP University

BPP University

Úvod

V září 2007 se BPP University do historie tím, že se stala první veřejně vlastněnou společností ve Spojeném království, která získala pravomoci udělovat titul.

Tento proces zahrnoval podání podrobné žádosti u Agentury pro zajišťování kvality (QAA) pro vysokoškolské vzdělávání ve Spojeném království, která jednala jménem Úřadu pro studenty. Jedinečný přístup BPP University je vzdělávání, které je akademicky přísné, ale také založené na praktické aplikaci, která je vysoce relevantní pro naše studenty, zúčastněné strany a průmysl.

V roce 2020 získala BPP University v rámci nového regulačního rámce Úřadu pro studenty (OfS) pravomoci k udělování titulů na dobu neurčitou (TDAP). Udělení TDAP na dobu neurčitou, které vstoupilo v platnost 1. září 2020, potvrzuje akademickou integritu univerzity jako vyspělé vysokoškolské instituce s přísnými standardy a akademickým řízením.

Má kolem 15 000 studentů, kteří studují ve 13 centrech, na osmi místech po celé Anglii a online po celém světě. 70 % na plný úvazek, přes 84 % na postgraduální programy.

BPP University

Máme čtyři školy se zaměřením na Právo, Obchod a techniku, Ošetřovatelství a Zdraví.

Právnická fakulta BPP University

Jedna z předních britských právnických fakult s více než 25 lety zkušeností s poskytováním odborných právnických kvalifikací. Důvěřuje nám mnoho nejvlivnějších advokátních kanceláří a školíme začínající právníky z více než 150 organizací.

V čele inovací v právním vzdělávání se díváme dopředu, nikoli zpět. Budujeme a formujeme právní kariéry pro budoucnost.

Vzhledem k tomu, že se cesta k tomu, abychom se stali právníkem, mění, jsme v čele navrhování průlomového přístupu k SQE, o kterém nám naši klienti říkají, že nás již odlišuje od našich konkurentů.

Tím, že se zaměříme na zaměstnatelnost a rozvoj dovedností jako právníci, dáváme studentům výhodu, aby si zajistili smlouvy o školení a žákovství. Naše statistiky zaměstnatelnosti jsou toho důkazem.

BPP University Law School sídlí ve dvou centrech v Londýně (v srdci „legálního“ Londýna v Holbornu a na Southbank u Waterloo) a centrech v Birminghamu, Bristolu, Cambridge, Leedsu a Manchesteru.

BPP University Business School

BPP University Business School poskytuje vysokoškolské vzdělání pro začínající účetní, bankéře a manažery.

Naše programy jsou přizpůsobeny potřebám dnešního obchodního klimatu, vyučují je odborníci z oboru, kteří poskytují programy na různých úrovních, a škola spolupracuje s celou řadou profesních organizací včetně ACCA, ICAEW, CMI, CFA, CIPD a Chartered Banker, aby zajistila že všechny naše programy jsou přímo spojeny s požadovanou odbornou kvalifikací.

BPP University School of Technology

Rozpoznali jsme dopad technologií na naše klientské partnery a založili jsme specializovanou školu technologie na podporu našich klientů s jejich „digitální transformací“.

Spojujeme naše odborné znalosti v oblasti technologií, analytiky a finančního modelování, abychom mohli poskytovat vysoce kvalitní školicí programy.

Nabízíme datové a technologické kvalifikace na všech úrovních, od jednodenních krátkých kurzů přes placené učňovské programy a učňovské programy až po magisterské kvalifikace.

BPP University zdravotnická škola

Od roku 2018 se School of Nursing zavázala poskytovat praktické ošetřovatelské a zdravotnické vzdělání a zároveň dosáhnout správné rovnováhy mezi akademickou teorií a praktickým učením. Věříme, že nejlepší způsob, jak se stát zdravotní sestrou, je zažít to, a proto naše kurzy podpoří váš profesní a akademický rozvoj.

Ve spolupráci s klíčovými partnery v NHS a soukromém sektoru zdravotní péče si BPP University School of Nursing klade za cíl produkovat zdravotnické odborníky, kteří splňují potřeby a emocionální požadavky klíčových skupin pacientů – v oblastech, jako je duševní zdraví, poruchy učení a děti a mládež. Lidé. Skvělý personál je mízou zdravotnické profese a my je pomáháme vytvářet.

BPP University School of Nursing působí z našich londýnských center Waterloo a Leeds az následujících míst NHS Trust:

 • Rotherham Doncaster a South Humber NHS Foundation Trust
 • Univerzitní nemocnice Southampton NHS Foundation Trust
 • Hampshire Hospitals NHS Foundation Trust (Basingstoke a North Hampshire Hospital a Royal Hampshire County Hospital)
 • Kettering General Hospital NHS Foundation Trust

BPP University School of Health

BPP University School of Health poskytuje studentům znalosti a praktické dovednosti pro profesionální zdravotnickou kariéru. BPP University School of Health se sídlem v Londýně, Birminghamu a Manchesteru poskytuje vysokoškolské vzdělání navržené ve spolupráci s odborníky v oboru. To zajišťuje relevanci a možnosti zaměstnatelnosti pro studenty v této sekci.

Naše metodika učení v 5 krocích

V BPP všechny naše programy využívají náš inovativní vzdělávací rámec, zaměřený výhradně na hodnocení a kariérní úspěch. Provádí studenty během jejich studia v pěti konzistentních krocích:

1. Připravte se

Toto je fáze, ve které si studenti budují znalosti pro podporu svého programu a dostávají pravidelnou zpětnou vazbu o svém pokroku. Navštěvují přednášky a semináře, které jsou poskytovány tváří v tvář nebo prostřednictvím Online Classroom Live pro vzdálenou, živou výuku.

U některých kurzů jsme využili odborných znalostí našich sektorů k vytvoření učebních metodik zaměřených na kariérní úspěch a úspěšnost u zkoušek.

2. Použít

Studenti nyní aplikují znalosti, které vyvinuli, na úkoly v reálném světě. Replikujeme procesy a systémy používané v praxi a hodnocení, abychom zajistili naši výuku, včetně:

 • Naše virtuální prostředí pro praxi (VPE), na zakázku vytvořená platforma simulující realistické scénáře v advokátních kancelářích a advokátních komorách, umožňuje studentům práv prakticky uplatnit své nové znalosti.
 • Poskytujeme platformy pro procvičování zkoušek, které simulují zkoušky a hodnocení, aby naši studenti měli neuvěřitelně realistickou příležitost procvičit si před skutečnou zkouškou
 • Učňovské programy jsou postaveny na praktických misích, úkolech a cvičeních, aby se učení dostalo do kontextu
 • Studenti ošetřovatelství a zdravotnictví absolvují klinická cvičení a stáže
 • Studenti dat a technologií pracují v rámci svého programu pomocí obchodních simulací – podnikatelských příkladů a případových studií v reálném světě, aby si procvičili dovednosti v oblasti budování podnikání a pomocí standardního softwaru k uplatnění svých znalostí.

3. Spolupracujte

To pomáhá studentovi utvářet a zdokonalovat své porozumění prostřednictvím diskuse, testování a provádění pokročilejších praktických a realističtějších úkolů. To také pomáhá rozvíjet cenné dovednosti týmové práce.

Studenti jsou touto fází vedeni s rozsáhlou podporou od koučů, programových poradců a podpůrných týmů, kteří poskytují intervence, aby pomohli studentům ve správný čas a se správnou úrovní podpory. Zůstávají spolu ve spojení na našem virtuálním kampusu, BPP Community. Tato online platforma nabízí skvělý způsob, jak se zúčastnit společenských akcí, poslouchat řečníky, sdílet zájmy a další.

4. Konsolidovat

Tato fáze zajišťuje, že studenti vloží své znalosti tak, aby je bylo možné uložit do jejich dlouhodobé paměti. Poskytuje také spoustu příležitostí k procvičování získávání a aplikace těchto znalostí dokončením revizních úkolů a testů.

Naše rozsáhlé zkušenosti s poskytováním online vzdělávání znamenají, že máme bohatý přehled a porozumění výkonu našich studentů a ukazatelů, které můžeme měřit, abychom předpověděli pravděpodobnost úspěchu.

Identifikací tohoto chování mohou naši lektoři a podpůrný tým v případě potřeby zasáhnout a poskytnout cílenou a relevantní podporu. Výsledkem je lepší míra dokončení a úspěšnosti pro naše studenty a zpětná vazba do způsobu, jakým poskytujeme naše kurzy pomocí naší metodiky Momentum.

5. Hodnocení

Studenti budou neustále procházet těmito různými fázemi, dokud nebudou optimálně připraveni na své hodnocení.

Kromě osobního hodnocení nabízíme také řadu možností digitálního hodnocení.

Statistiky absolventů

Místa

Místa
 • BPP, Aldine Place, 142-144 Uxbridge Road, W12 8AW, London

 • Fitzwilliam House 2 St Mary Axe, EC3A 8BF, London

 • London Holborn 68-70 Red Lion Street, WC1R 4NY, London

 • BPP Professional Education 4th Floor 3 London Wall Buildings, EC2M 5PD, London

 • BPP University 137 Stamford Street, SE1 9NN, London

 • BPP University 32-34 Colmore Circus, B4 6BN, Birmingham

 • BPP UniversityRDaSH Almond Tree Court Tickhill Road, DN4 8QN, Doncaster

 • BPP University Whitehall 2 Whitehall Quay, LS1 4HR, Leeds

 • BPP University St James Building 79 Oxford Street, M1 6FQ, Manchester

 • BPP University Queen Square Grove Avenue, BS1 4QY, Bristol

 • BPP University Third Floor Lion House Lion Yard, CB2 3NA, Cambridge

 • London, Spojené království

Otázky