Keystone logo
Boston University Questrom School of Business MBA na částečný úvazek (PEMBA)
Boston University Questrom School of Business

MBA na částečný úvazek (PEMBA)

Boston, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Program PEMBA, zaměřený na hloubku i šířku, vás naučí základy podnikání a umožní vám rozdělit se do konkrétních oblastí zájmu. Je to váš titul - vydělávejte si ho po svém.

Víme, že toho máte za sebou hodně - proto jsme navrhli kurikulum PEMBA tak, aby se synchronizovalo s vašimi cíli, harmonogramem a preferovaným tempem. Naše dvě trasy - kohorta a flex - vám umožňují chodit na kurzy, kdykoli chcete. Díky flexibilním možnostem, jako jsou večerní a víkendové kurzy, týdenní intenzivní kurzy a dokonce i virtuální učení, nebudete muset při učení pozdržet svoji kariéru.

V učebně i mimo ni si můžete svůj MBA zážitek navrhnout tak, aby odpovídal vašim kariérním cílům. PEMBA vám umožňuje přizpůsobit váš titul budováním oblasti vlastního zaměření prostřednictvím specializací, kariérních Pathways a vzdělávacích komunit. Jako student na částečný úvazek máte možnosti - můžete získat specializovaný titul - buď náš MBA ve zdravotnictví nebo náš MBA v oblasti sociálního dopadu - ve městě považovaném za hlavní město obou průmyslových odvětví. Můžete sledovat kariérní Pathway , soubor kurzů, které vás rychle dovedou k úspěchu v konkrétní oblasti nebo odvětví, jako je Brand Management nebo Corporate Finance. Můžete se také připojit k učícím se komunitám, malým skupinám, které shromažďují společné akademické zájmy. Můžete získat dva tituly najednou - MBA + MA v mezinárodních vztazích, MBA + MA v ekonomii nebo MBA + MS v oboru produktového designu a výroby.

Zde nikdy nebudete pracovat v sila. Teaming je mnohem víc než jen skupinové projekty - je součástí toho, co dělá naši komunitu tak silnou. Nedáme vás jen do týmů a dáváme vám úkoly - učíme, co to znamená, aby tyto týmy byly úspěšné. Po celou dobu, kdy zde budete, budete pracovat na více týmech, což znamená, že poté, co se spojíte s jedním, získáte zpětnou vazbu, rozroste se a zkuste to znovu.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Master of Business Administration (MBA) Part time
  • Berlin, Německo
  • Online
 • Master of Industrial and System Engineering/MBA - Rezidenční
  • Auburn, Spojené státy americké
 • The Rotman – SDA Bocconi Global Executive MBA – GEMBA
  • Milan, Itálie
  • Mumbai, Indie
  • + 6 více