Keystone logo

Boston University Questrom School of Business

A logo

Úvod

Na Boston University Questrom School of Business se každý den transformujeme. Přetváříme stávající programy, vytváříme nové a hledáme nové způsoby, jak rozšířit zkušenosti našich studentů, abychom zajistili, že získají cenné dovednosti, postřehy a spojení z naší živé komunity a vstoupí do pracovní síly jako vysoce efektivní vůdci.

Na Questromu inovace skutečně stojí za inspirací. Neprovádíme změny jednoduše kvůli změnám. Zvyšujeme vzdělání, které poskytujeme našim studentům, a revoluci v praxi řízení prostřednictvím výzkumu naší fakulty. Věříme v podněcování inovací, které předefinují.

V podnikatelském vzdělávání máme jedinečnou pozici a ve všem, co děláme, usilujeme o dokonalost. Jsme součástí jedné z předních světových výzkumných univerzit v mezinárodním městě známém pro inovace.

Připravujeme inovativní a etické vůdce, kteří chápou dopad podnikání na společnost a vytvářejí hodnotu pro svět. Naši studenti chápou organizační systémy, zásadní roli vedení a síly transformující globální ekonomiku. Prostřednictvím našeho výzkumu, výuky a zapojení do komunity generujeme vědecké znalosti a postřehy, které podporují postupy řízení. Bereme velmi vážně naši povinnost poskytnout vám vzdělávací zkušenost, která přinese odpovědného a pohotového globálního vůdce, který pozitivně ovlivní zaměstnance, zákazníky, vlastníky a komunity, ve kterých působíte.

Ve společnosti Questrom se zaměřujeme na poskytování výjimečných výsledků pro vás, uvnitř i vně učebny. Naše silná fakulta zahrnuje významné učence, dynamické učitele a zkušené odborníky z reálného světa ze světa podnikání. Naše osnovy jsou přísné a náročné, protože otestujete své intelektuální, mezilidské a rozhodovací schopnosti. Naši studenti sem přicházejí z celého světa a přinášejí různá vzdělávací a kulturní prostředí a pracovní zkušenosti. Město v Bostonu poskytuje vynikající zázemí jako přední centrum špičkových technologií, zdravotní péče a podnikání.

Místa

  • Commonwealth Avenue,595, 02215, Boston

Otázky