We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Boston University Questrom School of Business

Boston University Questrom School of Business

Boston University Questrom School of Business

Úvod

Na Boston University Questrom School of Business se každý den transformujeme. Přetváříme stávající programy, vytváříme nové a hledáme nové způsoby, jak rozšířit zkušenosti našich studentů, abychom zajistili, že získají cenné dovednosti, postřehy a spojení z naší živé komunity a vstoupí do pracovní síly jako vysoce efektivní vůdci.

Na Questromu inovace skutečně stojí za inspirací. Neprovádíme změny jednoduše kvůli změnám. Zvyšujeme vzdělání, které poskytujeme našim studentům, a revoluci v praxi řízení prostřednictvím výzkumu naší fakulty. Věříme v podněcování inovací, které předefinují.

V podnikatelském vzdělávání máme jedinečnou pozici a ve všem, co děláme, usilujeme o dokonalost. Jsme součástí jedné z předních světových výzkumných univerzit v mezinárodním městě známém pro inovace.

Připravujeme inovativní a etické vůdce, kteří chápou dopad podnikání na společnost a vytvářejí hodnotu pro svět. Naši studenti chápou organizační systémy, zásadní roli vedení a síly transformující globální ekonomiku. Prostřednictvím našeho výzkumu, výuky a zapojení do komunity generujeme vědecké znalosti a postřehy, které podporují postupy řízení. Bereme velmi vážně naši povinnost poskytnout vám vzdělávací zkušenost, která přinese odpovědného a pohotového globálního vůdce, který pozitivně ovlivní zaměstnance, zákazníky, vlastníky a komunity, ve kterých působíte.

Ve společnosti Questrom se zaměřujeme na poskytování výjimečných výsledků pro vás, uvnitř i vně učebny. Naše silná fakulta zahrnuje významné učence, dynamické učitele a zkušené odborníky z reálného světa ze světa podnikání. Naše osnovy jsou přísné a náročné, protože otestujete své intelektuální, mezilidské a rozhodovací schopnosti. Naši studenti sem přicházejí z celého světa a přinášejí různá vzdělávací a kulturní prostředí a pracovní zkušenosti. Město v Bostonu poskytuje vynikající zázemí jako přední centrum špičkových technologií, zdravotní péče a podnikání.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Boston

    Commonwealth Avenue,595, 02215, Boston

    Otázky