Keystone logo
BMI Business School Istanbul

BMI Business School Istanbul

BMI Business School Istanbul

Úvod

BMI ve svých vzdělávacích programech harmonizuje akademické/teoretické znalosti s praktickými zkušenostmi z obchodního světa a vizionářským pohledem úspěšných manažerů a lídrů. Tímto způsobem umožňuje účastníkům rozšířit jejich perspektivu, přezkoumat své obchodní přístupy a zlepšit své manažerské poznatky. V korporaci s předními univerzitami, institucemi a školiteli, stejně jako s inspirativními obchodními manažery, konzultanty a lídry, BMI úzce sleduje vzdělávací potřeby obchodního světa a poskytuje vzdělávací a rozvojové programy, které splňují dnešní i budoucí potřeby jednotlivců a organizací.

BMI má čtyři hlavní divize a osm akademických jednotek pro segmentaci svých programů s cílem poskytovat správná řešení pro specifické potřeby školení a rozvoje. Čtyři hlavní divize našich školicích a rozvojových služeb jsou;

  • Otevřená platforma (otevřená registrace / krátkodobé, specializační kurzy)
  • Vzdělávání vedoucích pracovníků (programy rozvoje pro manažery střední a nejvyšší úrovně)
  • Summit & Conferences (C-Summit Series & Conferences and Meetings)
  • Vlastní / firemní programy (řešení šitá na míru pro organizace)

Zkušenosti a know-how

BMI byla založena v roce 2004 a je jedinečnou obchodní školou v Turecku, která funguje jako most mezi akademickým světem a světem podnikání. Od svého založení navrhla BMI více než 700 programů ve spolupráci s více než 10 předními univerzitami, které umožňují profesionálům posílit jejich kariéru. Dnešní absolventi více než 12 000 lidí vynikli v různých odborných a manažerských předmětech účastí na BMI otevřeném zápisu a programech vzdělávání vedoucích pracovníků.

Již více než 15 let poskytuje BMI speciálně navržené vlastní programy pro různé organizace a přispívá k jejich úspěchu a udržitelnosti v průběhu času. Doposud jsme poskytovali školicí a rozvojové služby pro více než 600 různých společností a realizovali více než 8 000 dní profesionálního školení a rozvoje.

Firemní / vlastní programy

BMI, posílená hlubokým know-how a zkušenostmi, které BMI získala prostřednictvím otevřené platformy, vzdělávání vedoucích pracovníků a konferencí managementu, poskytuje korporacím a společnostem přizpůsobené programy organizačního rozvoje ve spolupráci s předními univerzitami, odborníky v oboru a vedoucími pracovníky z obchodní svět.

BMI navrhuje a realizuje vzdělávací a rozvojové programy na míru, jejichž cílem je poskytovat špičková řešení pro specifické vzdělávací potřeby organizací a přispívat k jejich úspěchu a udržitelnosti. Poskytuje řešení v různých tématech rozdělených do osmi různých akademických jednotek pomocí různých metod výuky a školení.

Místa

  • Istanbul

    Gazi Umur Pasa Sk. No. 31, 34349, Istanbul

Otázky