Keystone logo
Berkeley College

Berkeley College

Berkeley College

Úvod

Zjistěte, jak může směs Berkeley povzbudit vaši budoucnost

Probouzíme se do jiného světa. Abyste v tomto novém světě uspěli, musíte být přizpůsobiví… a flexibilní. A stejně jako jeden druh kávy prostě nevyhovuje každému, musíte najít tu správnou směs. Zjistíte, že směs Berkeley Blend je ideální pro to, aby vám pomohla dosáhnout vašeho plného potenciálu.

Být flexibilní

Studujte na akademické půdě, online nebo prostřednictvím kombinace obojího – to vše s podporou a vedením, kterými je Berkeley známý. S plným nabitím kurzů a nepřetržitým zápisem můžete získat:

 • Bakalářský titul za necelé tři roky
 • Přidružený titul za pouhých 16 měsíců
 • Bakalářský i MBA titul již za čtyři roky

Některé programy nabízejí koncentrované sedmitýdenní kurzy. K dispozici jsou kratší certifikační programy.

Být jisti

Podpůrné služby, jako je doučování, workshopy a Centrum pro akademický úspěch, jsou k dispozici na akademické půdě a online na každém kroku.

Buďte na místě.

Hned na začátku si všimnete, že Berkeley College je jedinečný zážitek z vysoké školy. Naším cílem je udělat vše pro to, abyste dosáhli svého plného potenciálu. I když máme zařízení a zdroje, abychom vám mohli nabídnout vynikající vzdělání, které je velmi zaměřeno na vaši přípravu na kariéru, většina lidí říká, že Berkeley College se cítí spíše jako rodina. Nebudete se cítit jako číslo – lidé vás budou znát jménem. Vždy bude někdo k dispozici, aby pomohl. A získáte praktické, výkonné a praktické vzdělání, které vás připraví na vstup do profesionálního světa.

Buď reálný

Důležitou součástí toho, čím se Berkeley College odlišuje, je naše rozmanitost. Více než 3 600 studentů (včetně více než 420 zahraničních studentů zastupujících 49 zemí) studuje na univerzitách v New Yorku a New Jersey a navíc Berkeley College Online ® . Máme studenty, kteří jsou čerstvě po střední škole, i ty, kteří jsou prarodiči. Učení se s lidmi z tolika různých kultur a prostředí vám pomůže připravit se na ponoření do globálního trhu.

Buďte přizpůsobiví

Prioritou společnosti Berkeley College je také snadné začlenění kvalitního vzdělání do rušného životního stylu. Naše kampusy sahají od srdce jednoho z největších světových měst přes svěží vrcholky hor na předměstí až po maximální flexibilitu Berkeley College Online®. Každé umístění kampusu má svou vlastní osobnost a také mnoho vybavení, které umocňuje vzdělávací zážitek. Každý má přístup k aktivitám ve všech kampusech. Můžete studovat prezenční nebo kombinovanou; na akademické půdě, online nebo prostřednictvím kombinace obou. Denní, večerní/víkendové a online kurzy vám umožní vyvážit vaše vzdělávací cíle s vašimi osobními a profesními závazky.

Buďte praktičtí

Studijní programy na Berkeley College jsou vyvíjeny a pravidelně aktualizovány na základě podnětů od oborových poradních sborů, aby se zajistilo, že se studenti naučí dovednosti, které dnešní zaměstnavatelé požadují. Přísná výuka ve třídě od profesorů s rozsáhlými odbornými zkušenostmi je kombinována s praktickým učením pro všestranné vzdělávání, které skutečně připraví studenty na profesionální svět.

Přijímací řízení

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • New York

  3 East 43 Street, 10017, New York

 • Newark

  536 Broad Street, 07102, Newark

  • Woodland Park

   44 Rifle Camp Road, 07424, Woodland Park

   • Woodbridge Township

    430 Rahway Avenue, 07095, Woodbridge Township

    • New York

     New York, Spojené státy americké

     Otázky