Keystone logo
Bucharest Business School ROCA Executive MBA Bukurešť Business School
Bucharest Business School

ROCA Executive MBA Bukurešť Business School

Bucharest, Rumunsko

4 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

20 Sep 2024

Oct 2024

EUR 15 000

Smíšené

Úvod

Bucharest Business School z ASE (Bukurešťská univerzita ekonomických studií) a ESG (Ecole des Sciences de la Gestion) z UQAM (Québecká univerzita v Montrealu), Kanada společně organizují dvoustupňové Executive MBA. Bukurešťská obchodní škola je jedinou rumunskou obchodní školou s akreditací AMBA.

Program ROCA Executive MBA je na místním trhu jedinečný a přibližuje studentům zkušenosti Executive MBA díky konkrétní konfiguraci postavené na požadavcích podnikatelského prostředí. Pro společnosti a profesionály na cestě k dosažení vrcholu je možnost získat Executive MBA a zároveň být schopni pracovat více než jen požadavkem. Jedná se o komplexní vzdělávací zkušenost, která mění hru, která vám pomůže posouvat vaše hranice, rozvíjet vaše vůdčí schopnosti a získat dovednosti a znalosti digitální éry, které potřebujete k dosažení dokonalosti a vedení s cílem, vždy upřednostňovat udržitelnost s nekonečným myšlením.

Program ROCA Executive MBA obsahuje 15 základních modulů a závěrečný projekt, strukturovaný na 2 univerzitní roky (4 semestry) – moduly jsou organizovány během víkendů v hybridním formátu. Profesoři z Bukurešti a Montrealu budou doprovázet studenty MBA na skutečně transformační cestě.

Strategicky navržený tak, aby vyhovoval vašim potřebám, je tento program dodáván v angličtině po dobu 22 měsíců a spojuje globální a místní odborné znalosti a více než 30 let zkušeností.

Program je jedním z nejstarších programů Executive MBA v Rumunsku a má komunitu absolventů více než 1000 osob. Mezinárodně UQAM organizuje podobné společné, dvoustupňové programy Executive MBA s dalšími partnerskými univerzitami ve více než 10 zemích na 5 kontinentech a má globální síť více než 12 500 absolventů. Jeho flexibilní smíšený formát kombinuje online bloky a rezidence v Bukurešti a je speciálně navržen pro aktivní a dynamické vůdce. Po promoci vám budou uděleny dva tituly: titul ROCA Executive MBA vydaný BBS-ASE z Rumunska a titul Executive MBA vydaný ESG-UQAM z Kanady.

Bucharest Business School (BBS) má dlouholeté zkušenosti jako hlavní instituce poskytující programy MBA organizované Bukurešťskou univerzitou ekonomických studií (ASE). BBS, která byla založena v roce 2014 jako nezávislá instituce, je známá svým závazkem podporovat vedoucí postavení prostřednictvím hodnoty v Rumunsku a regionu. S bohatým dědictvím více než 30 let ve vzdělávání pro podnikatele, manažery, lídry a profesionály prostřednictvím našich tří hlavních programů MBA, Executive MBA (rumunsko-kanadský MBA), INDE MBA (rumunsko-francouzský MBA) a Energy MBA, jsme se stali předním hráčem na rumunském trhu vzdělávání vedoucích pracovníků a mohou se pochlubit sítí téměř 3 000 absolventů pracujících v předních společnostech. Naše vize přesahuje hranice, protože usilujeme o převzetí vedoucí role v regionu jihovýchodní Evropy a utváříme budoucnost podnikatelského vzdělávání pro podnikatele, manažery, lídry a profesionály.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

Poskytování programů

O Škole

Otázky