Keystone logo
© Bucharest Business School
Bucharest Business School

Bucharest Business School

Bucharest Business School

Úvod

Bucharest Business School (BBS) má dlouholeté zkušenosti jako hlavní instituce poskytující programy MBA v Bukurešti v Rumunsku. BBS je proslulá svým závazkem podporovat vedoucí postavení prostřednictvím hodnoty v Rumunsku a regionu. S bohatým dědictvím více než 30 let v oblasti vzdělávání pro podnikatele, manažery, lídry a profesionály vyvíjí BBS také workshopy pro vzdělávání vedoucích pracovníků s otevřeným zápisem, programy vzdělávání pro manažery na míru pro společnosti a programy rozvoje podnikání pod značkou BBS Executive Education.

Bucharest Business School (BBS) má dlouholeté zkušenosti jako hlavní instituce poskytující programy MBA organizované Bukurešťskou univerzitou ekonomických studií (ASE). BBS, která byla založena v roce 2014 jako nezávislá instituce, je známá svým závazkem podporovat vedoucí postavení prostřednictvím hodnoty v Rumunsku a regionu. S bohatým dědictvím více než 30 let ve vzdělávání pro podnikatele, manažery, lídry a profesionály prostřednictvím našich tří hlavních programů MBA, Executive MBA (rumunsko-kanadský MBA), INDE MBA (rumunsko-francouzský MBA) a Energy MBA, jsme se stali předním hráčem na rumunském trhu vzdělávání vedoucích pracovníků a mohou se pochlubit sítí téměř 3 000 absolventů pracujících v předních společnostech. Naše vize přesahuje hranice, protože usilujeme o převzetí vedoucí role v regionu jihovýchodní Evropy a utváříme budoucnost podnikatelského vzdělávání pro podnikatele, manažery, lídry a profesionály.

Bukurešťská univerzita ekonomických studií (ASE) je hodnocena podle Times Higher Education World University Rankings 2023 jako #1 v Rumunsku. ASE je lídrem vysokoškolských institucí v oblasti ekonomických věd a veřejné správy v Rumunsku a jihovýchodní Evropě, což odráží její umístění v renomovaných mezinárodních akademických žebříčcích. Bukurešťská univerzita ekonomických studií je na 401-600. místě z 1963 univerzit hodnocených podle Times Higher Education University Impact Rankings. Má 22 684 studentů na pregraduální i postgraduální úrovni na 11 fakultách. ASE je v současné době zapojena do široké škály národních a globálních výzkumných projektů a získala si vynikající pověst pro své výstupy a akademické programy. Bukurešť je hlavní a největší město Rumunska, které se nachází na jihovýchodě země na březích řeky Dambovita, necelých 60 km severně od řeky Dunaj a bulharské hranice.

Přijímací řízení

Bucharest Business School’s mission is to support the education and growth of managers, professionals and business leaders by combining the latest technologies with the experience of distinguished professors, and prestigious practitioners. We provide leadership through value and work continuously to create a sustainable and performant business ecosystem in South-East Europe.

The admission process for all our degree programs includes several steps and our team is dedicated to supporting you through the entire application and admission journey.

The classes of the programs start in October each year and the admission process is on a rolling base between the 01st of March and the 20th of September each year.

Akreditace

Akreditace AMBA

Proč studovat na Bucharest Business School

Bucharest Business School , průkopnická od svého založení v roce 2014, obchodní škola po zkušenostech z Bukurešťské univerzity ekonomických studií (ASE), je známá svým závazkem pečovat o vedoucí postavení prostřednictvím hodnoty v Rumunsku a regionu.

S bohatým dědictvím více než 30 let ve vzdělávání pro podnikatele, manažery, lídry a profesionály prostřednictvím našich tří hlavních programů MBA, Executive MBA (rumunsko-kanadský MBA), INDE MBA (rumunsko-francouzský MBA) a Energy MBA, jsme se stali předním hráčem na rumunském trhu vzdělávání vedoucích pracovníků a mohou se pochlubit sítí téměř 3 000 absolventů pracujících v předních společnostech.

Naše vize přesahuje hranice, protože usilujeme o převzetí vedoucí role v regionu jihovýchodní Evropy a utváříme budoucnost podnikatelského vzdělávání pro podnikatele, manažery, lídry a profesionály.

Místa

  • Bucharest

    2-2a Calea Grivitei St. 1st District of Bucharest Romania, 010701, Bucharest

Otázky