Keystone logo
Bologna Business School Globální MBA Supercars, Superbikes a Motorsports
Bologna Business School

Globální MBA Supercars, Superbikes a Motorsports

Bologna, Itálie

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline *

Sep 2024

EUR 35 000 **

Na kampusu

* pro kolo I

** bez DPH

Úvod

Klíčová fakta

  • Formát: Plný úvazek
  • Jazyk: angličtina
  • Začátek: září 2022
  • Místo: Bologna (Itálie)
  • CFU: 60
  • Délka: 12 měsíců

Vedoucí podnikání na neustále se vyvíjejících trzích superaut a superbiků je víc než jen práce; tento zcela nový program, jedinečný ve světě, který nabízí Bologna Business School ve spolupráci s předními společnostmi z „Motor Valley“, nabízí příležitost proměnit vaši kariéru ve vášeň.

Global MBA Supercars, Superbikes a Motorsports spojuje teorii se zkušenostmi díky naší akademické dokonalosti a exkluzivním odborným znalostem firem jako Dallara, Ducati, Ferrari, Lamborghini, Magneti Marelli, Maserati a Toro Rosso.

Díky našim firemním partnerům jsme schopni nabídnout specializovaná stipendia (kromě těch, která nabízí škola) vynikajícím kandidátům se silnou motivací pracovat v tomto odvětví. Naše spolupráce s motorovými společnostmi navíc zahrnuje třídní myšlení manažerů a profesionálů, návštěvy společností, kliniky, projektové práce, stáže a specializované pracovní příležitosti Global MBA.

Proč studovat na Bologna Business School

Bologna Business School věří ve špičkové a vysoce kvalitní vzdělání. S ohledem na tuto skutečnost BBS navrhuje nabídky kurzů se strategickým vedením Mezinárodního poradního sboru a každodenními příspěvky smíšených týmů složených z akademiků, odborníků z praxe, konzultantů a hráčů na globální socioekonomické scéně.

Bologna Business School věří v nepřetržité a přizpůsobené vzdělávání pro:

Mladí manažeři, kteří chtějí profesně i osobnostně růst, posilovat konkrétní funkční dovednosti nebo prohlubovat znalosti konkrétních tržních sektorů; Čerství absolventi, kteří vstupují do pracovního procesu a vyžadují znalosti, techniky a praktické nástroje kromě tradičního vysokoškolského vzdělání; Vedoucí pracovníci a profesionálové připraveni postavit se před sebe, upevnit svou znalostní základnu a zvýšit laťku svými dovednostmi prostřednictvím pracovního studia, školení a přístupu k novým sítím; Společnosti a instituce si uvědomují složitost nových globálních skutečností, které jsou připraveny čelit výzvám a příležitostem, které vyplývají z využití jejich vnitřního lidského kapitálu.

Bologna Business School věří v dostupné a otevřené vzdělávání, proto jsou pro studenty Professional Masters a Global MBA k dispozici stipendia.

Osnovy

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

Přijímací řízení

Kariérní možnosti

Akreditace

Vybavení

O Škole

Otázky