Keystone logo
Bologna Business School

Bologna Business School

Bologna Business School

Úvod

BBS" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/38/38186_Screen_Shot_2017-01-19_at_5.30.49_PM.png" alt="BBS" />

alt = "BBS (est. v roce 2000) je obchodní škola na univerzitě v Bologni (est. AD 1088). alt =" BBS patří mezi nejinovativnější obchodní školy v Evropě a je jednou z nejuznávanějších institucí v Itálii. Interdisciplinární výhled, průmyslová integrace a internacionalizace jsou klíčovými pilíři filozofie školy, jejímž cílem je poskytnout studentům vhodné dovednosti, aby mohli čelit neustále se měnícímu a složitému ekonomickému prostředí s důvěrou, znalostmi a motivací uspět.

Sídlo Bologna Business School se nachází ve Villa Guastavillani, renesanční budově ze 16. století, která se nachází v boloňských kopcích, necelých deset minut od centra města. Zde historie, technologie a tradice žijí společně v krásném a přirozeném rámci. Bologna je živé město v srdci Itálie - 30 minut od Florencie, hodinu od Milána, dvě hodiny od Říma a Benátek - v Emilia-Romagna, jednom z nejbohatších regionů v Evropě.

BBS

alt = "BBS nabízí 360 ° akademické a" skutečné "vzdělávací zkušenosti, včetně magisterských titulů na plný úvazek (v angličtině a italštině) a magisterských a krátkodobých programů na částečný úvazek pro manažery a profesionály. Škola spolupracuje s průmyslem - přední společnosti, které jim poskytují vynikající manažery a vysoce kvalitní a na míru šité programy. Otázkám středních společností a průmyslovým odvětvím „Made in Italy“ je věnována zvláštní pozornost prostřednictvím výzkumných a cílených projektů.

BBS

Komunita alt = "BBS je rodina složená ze studentů, absolventů, fakult, manažerů a rozsáhlé obchodní sítě více než 500 národních a mezinárodních společností. Studenti, každý rok více než 600, pocházejí z celého světa a z různých akademických a odborné zázemí. alt = "Fakulta BBS zahrnuje více než 300 národních a mezinárodních lektorů, akademiků i vedoucích pracovníků a konzultantů.

Statistika

Na první pohled

50+

Programy

1600+

Studenti každý rok

250+

Členové fakulty

9400+

Absolventi pocházející z

103

Země po celém světě

500+

Společnosti v naší síti

17

Mezinárodní partneři

 

  Vlastnosti kampusu

  Jeden rostoucí kampus, tři místa, která můžete zažít

  Tři místa, tři místa, kde BBS pracuje na budování budoucnosti, společně s Boloňskou univerzitou, podniky a samozřejmě naší komunitou. BBS je hrdý na to, že může přivítat absolventy, studenty, zaměstnance a hosty zpět ve vile Guastavillani, ve veletržním centru a brzy i v novém kampusu naproti vile.

  První osobní setkání zaměstnanců společnosti Bologna Business School bylo příležitostí připomenout hodnotu a důležitost práce s budoucností a pro budoucnost . Budoucnost lidí, v první řadě bezesporu výzkumu a vzdělávání, ale také míst a toho, co představují.

  V místech, kde BBS žije , se setkává minulost a přítomnost a hledí do budoucnosti, která ví, jak využít nové příležitosti v každé výzvě . Minulost a současnost se spojují a vytvářejí energii, která pulzuje chodbami a sály historické vily Guastavillani . Budova s velkou uměleckou hodnotou, symbol nejen BBS ale také města Bologna a všech, kteří mají příležitost ocenit její krásu, nádherná renesanční vila je sídlem kampusu BBS . Díky pečlivým restaurátorským pracím, které provedla Boloňská univerzita na počátku 21. století, má stále nádherné fresky uvnitř tříd a celou místnost ve stylu „renesančních jeskyní“. Exteriér je také působivý díky zahradám s fontánou a rozsáhlému parku obklopujícímu vilu. Pandemie nás vyzvala nejen k urychlení technologické transformace již probíhající v historickém kampusu, který obsahuje učebny a laboratoře vybavené špičkovými technologickými nástroji, ale také k tomu, abychom se zapojili do hledání nových prostor a nových řešení .

  Umístění BBS na výstavišti v Bologni bylo skutečnou zkouškou schopnosti reagovat na měnící se požadavky každodenního života ve škole. Díky hypertechnologickým prostorům nové haly jsme mohli všechny kurzy absolvovat osobně zcela bezpečně a v souladu s čas od času stanovenými předpisy v různých fázích pandemie. Projekt skutečně vychází z přesvědčení, že fyzická přítomnost a vztahy mezi lidmi jsou ústřední složkou učení. Tento prostor zahrnuje 8 učeben, které mohou pojmout až 370 studentů , stejně jako 11 oddělených místností a prostor pro zaměstnance a učitele, to vše v oblasti, která běžně pojme až 6 000 lidí. Sdílení a socializace ve třídě je umožněna prostřednictvím širokého půlkruhového uspořádání a srdce sálu je koncipováno jako velká aréna připomínající italské náměstí, tradiční místo setkávání.

  Přímo naproti Villa Guastavillani vyroste nový kampus , který rozšíří ten stávající, aby efektivně uspokojil rostoucí poptávku firem a studentů. Nový kampus je dílem Maria Cucinella , italského architekta mezinárodně známého svým zaměřením na udržitelnost. A tak se minulost, současnost a budoucnost nejen setkávají, ale začínají splývat, aby vytvořily projekt, který se vždy zaměřuje na inovace a zároveň pokračuje ve zlepšování jedinečné historie, která jej charakterizuje.

   Akreditace

   Akreditace EFMD Equis

   Místa

   • Bologna

    Villa Guastavillani - Via degli Scalini, 18

   Otázky