Keystone logo
© Eva Dang
Bayes Business School, City University of London

Bayes Business School, City University of London

Bayes Business School, City University of London

Úvod

Cass Business School je jednou z pěti škol City, University of London. Patří mezi přední evropské obchodní školy a mezi globální elitu obchodních škol, které drží zlatý standard akreditace „tří korun“.

Cass je světově proslulá díky:

 • Vyvážené praktické a teoretické vzdělávání pro vysokoškoláky, studenty MBA a MSc a studenty doktorských a exekutivních programů
 • Znalí akademičtí pracovníci s praktickými zkušenostmi z oboru, dlouhodobými vazbami na podnikání a prosperujícím výzkumným programem
 • Silné spojení s městskými firmami, mezinárodním obchodem a naší komunitou studentů, absolventů a partnerů.

Mimořádné volání

Umožňujeme výjimečnost - vedení prostřednictvím vytváření znalostí, vzdělávání a partnerství komunity.

Světová pověst

Sir John Cass Business School, nedílná součást City, University of London, patří mezi globální elitu. Neustále jsme zařazeni mezi nejlepší obchodní školy a programy na světě. Kromě toho je Cass držitelem vzácného zlatého standardu akreditace „tří korun“ od Asociace pro Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), Asociace MBA (AMBA) a Evropského systému zlepšování kvality (EQUIS).

Spolu se zavedenou 50letou pověstí excelence v oblasti obchodního výzkumu a vzdělávání přitahuje Cass do naší energizující komunity Cass vynikající akademiky, studenty a podniky po celém světě.

Mise prohlášení

Ve společnosti Cass pomáháme jednotlivcům prosperovat v dynamickém, propojeném světě. Spojujeme špičkovou teorii a praxi, inspirujeme náš pulzující londýnský domov a zapojujeme naši mezinárodní síť. Mezi předními světovými obchodními školami je přístup Cass jedinečně energizující; osobní, ale globální, intelektuální, ale praktický, vášnivý, ale disciplinovaný. Výsledné vedení umožňuje agilitu, rozlišování a udržitelnost.

 • Znalosti - vytváříme znalosti, které podporují působivé vedení myšlenek
 • Vzdělávání - přizpůsobujeme si učební zkušenosti, abychom si vybudovali dovednosti, rozlišovací schopnost a obratnost
 • Komunita - společně vynikáme a pomáháme našim zaměstnancům, absolventům, partnerům a institucím prospívat.

Globální perspektiva

Náš mezinárodní dosah je rozsáhlý a životně důležitý a podporuje náš závazek k rozmanitosti. Skutečně uplatňujeme globální přístup ke všemu, co děláme, od provozování duálního kampusu v Dubaji po služby na Blízkém východě, poskytování modulů a studijních cest po celém světě a nábor studentů a akademiků z různých národností a prostředí. Prostřednictvím naší globální optiky vidíme silný potenciál rozdílů a spolupráce.

Praktické vzdělání

Ať už přijdete do Cass jako vysokoškolák, student MBA nebo MSc, nebo chcete získat doktorát nebo manažerské vzdělání, budete vystaveni inspirativní kombinaci špičkové teorie a praxe. Cass není slonovinová věž. Naše přední světová fakulta vytváří znalosti úzkou spoluprací s předními průmyslovými společnostmi. Díky tomu vás můžeme vybavit vhledy, dovednostmi a sebevědomím potřebnými k tomu, abyste prosperovali ve velmi reálném a neustále se měnícím světě podnikání.

Připojte se k Cass a staňte se součástí rostoucí a silné globální komunity, do které můžete přidat svůj vlastní příběh úspěchu.

Nadace sira Johna Cassa

Nadace Sir John Cass Foundation podporuje vzdělávání v Londýně od roku 1710, kdy Sir John Cass založil školu v Aldgate.

V květnu 2001 nadace poskytla velkorysý dar na nový stavební projekt Business School a nadále poskytuje Business School trvalou podporu.

131029_pexels-photo-1595391.jpeg

Fox / Pexels

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • London

  Cass Business School 106 Bunhill Row,

 • Dubai

  Dubai, Spojené arabské emiráty

  Otázky