We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Úvod

O nás

Univerzita Bay Atlantic byla založena v roce 2013 jako soukromá, ale nezisková instituce vysokoškolského vzdělávání, která má za cíl poskytnout jedinečnou a neocenitelnou příležitost k tomu, aby školila světové občany, kteří mají potřebné nástroje pro to, aby splňovali naši globální vizi.

Bay Atlantic University je vysoce respektovaná instituce podporovaná 46letou zkušeností s kvalifikovanými a zkušenými profesory na mezinárodní scéně vzdělání. Nabízíme akademicky zaměřené, náročné a podnětné učení. Nachází se v politickém a historickém srdci národa, máte záruku, že si budete moci vychutnat skutečnou americkou zkušenost.

BAU Campus

Bay Atlantic University se nachází v centru DC, obklopen podniky, restauracemi a nákupními centry. Je to skvělé místo pro studenty, kteří se chtějí dozvědět o příchodech kulturní a politické struktury Spojených států v bezpečné a přátelské komunitě.

Být multikulturním městem, existují různé atrakce pro každého. Většina akcí je zdarma, takže si každý může vychutnat muzea, parky, zoologické zahrady a památky. Doprava je po celém městě snadná, protože metro a autobusy probíhají do 3:00.

Počasí je v létě horké a vlhké, příjemné na jaře a na podzim, a mírné s sezónním sněžením v zimě.

Bay Atlantic University Washington, DC se nachází jen pár kroků od mnoha hlavních turistických atrakcí v DC. Bílý dům je hned vedle naší budovy. Národní nákupní centrum, kde je většina městských muzeí, je vzdálena jen deset minut. Cokoliv, co není blízko, je snadno přístupné veřejnou dopravou.

Naše mise

Bay Atlantic University má za cíl poskytnout jedinečnou a neocenitelnou příležitost k tomu, aby školila světové občany, kteří mají potřebné nástroje pro to, aby splnili naši globální vizi. Je to nedílná součást naší poslání zvýraznit tvořivost a pozornost ve všech snahách našich studentů a absolvovat je jako vysoce žádané a univerzálně zaměstnatelné jednotlivce.

"Posláním Bay Atlantic University je poskytovat kvalitní americké vzdělání po celém světě prostřednictvím různých programů zaměřených na trh, které stimulují intelektuální zvědavost, kritické myšlení a kreativitu, které jsou naléhavě potřebné v globální komunitě."

Cíle: Aby univerzita splnila své poslání, stanovila tyto strategické cíle.

 1. Nabídka různých studijních a diplomových programů v rozvíjejících se oblastech a oblastech s vysokou poptávkou
 2. Poskytnout vzdělání, které vyvažuje součásti technické, odborné a kritické myšlenky ve snaze uspokojit potřeby rozmanité skupiny studentů

Cíle: V úsilí o dosažení svých strategických cílů univerzita stanovila následující cíle.

 • Zajistit kvalitní výukové zkušenosti zaměstnáním kvalifikovaných členů fakulty, kteří se zavázali k vynikajícímu výuce
 • Zabezpečit relevantní učební osnovy prostřednictvím příspěvků správní rady, poradních orgánů průmyslu, akademických partnerů a absolventů
 • Zajistit, aby univerzita disponovala přiměřenými fyzickými a finančními zdroji, aby poskytovala nepřetržité kvalitní vzdělání

Naše vize

Jsme instituce orientovaná na studenty s globální vizí. Naší filozofií je připravit studenty s dovednostmi a znalostmi potřebnými pro řešení problémů budoucí globální komunity pomocí nejmodernějších vzdělávacích technologií a metod výuky, aby vytvořili programy reagující na trh. Dlouhodobý úspěch univerzity, stejně jako zavedení pověsti pro kvalitní výuku, bude záviset na vývoji učebních osnov a na měření výsledků. Schopnost univerzity přilákat a udržet studenty, schopnost studentů splnit požadavky na podnikání a průmysl a úroveň spokojenosti absolventů a zaměstnavatelů jsou rozhodujícími opatřeními k úspěchu.

Základní hodnoty

Bay Atlantic University se snaží poskytovat vzdělání a stipendium nejvyšší kvality - posílit hranice znalostí a připravit jednotlivce na život, práci a vedení. Někteří z nás přispívají přímým zapojením do výuky, učení a výzkumu, jinými, podporováním a umožněním těchto klíčových činností zásadními způsoby. Ať už jsou naše individuální role a kdekoli jsme v rámci Bat Atlantic University, dlužíme si jeden druhému, abychom si udrželi jisté základní hodnoty komunity. Tyto zahrnují:

 • Respektování práv, rozdílů a důstojnosti ostatních
 • Čestnost a bezúhonnost ve všech jednáních
 • Svědomité úsilí o dokonalost v práci
 • Odpovědnost za jednání a chování na pracovišti

Čím víc tyto hodnoty přijímáme v našem každodenním životě, tím více vytváříme a udržujeme prostředí důvěry, spolupráce, živého výzkumu a vzájemného porozumění - a rozvíjíme závazek k vzdělání a stipendiu, které všichni sdílíme.

Navíc na Bay Atlantic University věříme, že učení není omezeno na formální poučení v tradičních učebnách. Univerzita využívá různé metody distančního učení a telekomunikací, které poskytují kvalitní vzdělávací služby po celém světě, zejména pro ty, kdo jsou nevýhodní nebo tradičně nezaslouženi.

Globální dosah

Mezinárodní vzdělání je dlouhodobou součástí globální mise Bay Atlantic University, která zahrnuje širokou škálu iniciativ jak ve Spojených státech, tak iv zahraničí s cílem usnadnit výměnu znalostí přes mezinárodní hranice. Univerzita byla založena na předpokladu, že vysokoškolské vzdělání by mělo spočívat na pevných základech mezikulturního dialogu mezi studenty a fakultou z celého světa.

Studenti v BAU se vyzývají, aby strávili nějakou dobu studia v zahraničí, aby se zlepšili své znalosti o jiných krajích a kulturách, stejně jako o globálních problémech, kterým dnes čelíme všichni. Za tímto účelem budou studenti schopni navštívit síťové kampusy umístěné v Istanbulu, Berlíně a na Kypru.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Washington

  BAU International University 1510 H Street NW, , 20005 , Washington

Otázky