Keystone logo
B.H.M.S. Business & Hotel Management School MBA Dual Degree
B.H.M.S. Business & Hotel Management School

MBA Dual Degree

Lucerne, Švýcarsko

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Přehled

MBA titul kombinovaný s průmyslovými zkušenostmi nese značnou hodnotu a prestíž se zaměstnavateli po celém světě. York St John MBA titul je navržen tak, aby absolventi mohli dále rozvíjet své manažerské znalosti a schopnosti prostřednictvím aplikovaného učení pomocí případových studií, skupinové práce a reálných obchodních příkladů. Kombinace odborných znalostí manažerů York Business School a silné reputace BHMS v pohostinství a řízení podnikání, MBA nabízí příležitost učit se a rozvíjet znalosti managementu studentů v opravdu globálním prostředí. Švýcarsko je světově proslulé svými vysoce kvalitními odvětvími služeb, pohostinství a financí a inovacemi v řadě oblastí. Vedle základního kurikula MBA si studenti mohou zvolit specializaci BHMS prostřednictvím studia dalšího modulu a soustředit se na svůj výzkumný projekt. Studenti mají tedy příležitost sledovat současný učební plán, aby získali soustředěné znalosti a dovednosti v klíčových obchodních praktikách v konkrétní oblasti a prozkoumali širokou škálu vývoje v rámci více sektorů. Případové studie, zpracování dat a projekty zajišťují, že se učení uplatňuje a má skutečnou kariérní hodnotu.

Cíl programu

Cílem programu je:

  • Rozvíjet vás jako potenciálního manažera a vůdce.
  • Pomůže vám rozvíjet rozumné znalosti o dovednostech potřebných pro získání role v jakékoli organizaci.
  • Reflektujte aspirace na rozvoj odpovědných a etických manažerů.
  • Podporovat rozvoj schopností vedoucích pracovníků, aby mohli fungovat efektivně a kompetentně v mezinárodním kontextu.

Program zahrnuje jeden intenzivní studijní blok s 6 měsíční studií na plný úvazek, po němž následuje nezávislé výzkumné šetření, které umožňuje studentům provádět hloubkové studium oblasti relevantní pro jejich budoucnost. Výzkum může být dokončen vedle placené stáže 6 měsíců ve Švýcarsku nebo v zahraničí pro studenty, kteří chtějí získat další pracovní zkušenosti před pokračováním na své kariérové dráze. Alternativně se studenti mohou během této fáze programu vrátit do pozice na plný úvazek. Tento program je vhodný pro uchazeče, kteří mají bakalářský titul, získali alespoň 2-3 roky praxe a chtějí vstoupit nebo získat podporu v určitém odvětví nebo odvětví. Kandidáti s rozsáhlými manažerskými zkušenostmi, kteří nemají bakalářský titul, budou hodnoceni individuálně.

Placené průmyslové vzdělávání ve Švýcarsku

Školení v oboru je nedílnou součástí studijní filozofie v BHMS a poskytuje příležitost k získání placených pracovních zkušeností v odlišném kulturním prostředí v rámci profesního rozvoje. V závislosti na předchozích zkušenostech studentů, jazykových dovednostech a profesních cílech se během 2. semestru programu může uskutečnit celá řada umístění v hlavních funkčních oblastech pohostinského průmyslu. To poskytne studentům neocenitelné zkušenosti z oboru služeb a přenosné dovednosti, které jsou životně důležité pro tolik průmyslových odvětví. Mzdový výdělek v odvětví ve Švýcarsku, vyjednaný mezi sdružením zaměstnavatelů a Svazem zaměstnanců, je v současné době stanoven na minimum 2 212 CHF za měsíc brutto. Z tohoto platu musí studenti platit za pokoj, stravu a daně. Průměrný čistý příjem za měsíc se pohybuje od 1'20 CHF do 1'400. Různé možnosti umístění také existují v mezinárodním měřítku, přičemž smlouvy a platy podléhají místnímu / národnímu pracovnímu povolení a jiným předpisům. Studenti s významnými předchozími pracovními zkušenostmi se mohou rozhodnout vrátit do zaměstnání na plný úvazek při dokončení svého posledního modulu MBA Research Investigation.

Vstupní požadavky

  • Bakalářský titul v jakékoliv disciplíně
  • Úroveň IELTS 6.0 nebo ekvivalent
  • 2-3 roky praxe

Obsah kurzu

111204_Clipboard03.jpg

Studenti musí předat předepsané 180 akademických kreditů za cenu York St John a dalších 15 kreditů za specializaci pro BHMS MBA se specializačním certifikátem. Vybraná oblast specializace by měla být také centrem výzkumu výzkumu, který studentům umožní rozvíjet komplexní kritické porozumění vybrané oblasti. Výběr dalších kurzů může nahradit nebo změnit výše uvedené kurzy. Požádejte o podrobný kurzový program v době podání žádosti. Kredity v modré jsou pouze kredity BHMS.

Specializace BHMS MBA

BHMS nabízí tři různé specializace společně s obecným programem MBA, které vycházejí z moderního a progresivního učebního plánu.

Mezinárodní řízení pohostinství

Specializace Mezinárodní pohostinství zajišťuje pestrý a podnětný studijní program, který umožňuje studentům plně ocenit rozmanitost a složitost globální pohostinnosti. Poskytuje strukturované zkoumání mezinárodního průmyslu a hlavních prostředí a hostitelských trhů, ve kterých je podnikání vyvíjeno a prováděno. Navíc zkoumá charakteristiky globalizace a globální pohostinnosti, politického, ekonomického, sociokulturního, technologického, ekologického a regulačního prostředí, ve kterém probíhá globální řízení pohostinství.

Inovace a podnikání

Specializace inovace a podnikání je navržena tak, aby získala vhled do podstaty nových podnikatelských nápadů a podnikání a vybavila tak studenty potřebnou speciální dovedností při vytváření nového podnikatelského záměru. Zaměřuje se především na oblasti, které podporují celý proces spouštění, jako je vývoj jedinečných a nových podnikatelských nápadů, modelů a procesů, příprava a předložení podnikatelského plánu, identifikace konkurenční výhody společnosti a proces vytváření hodnot inovací pro společnost.

Globální marketing

V rámci globálního marketingu studenti zkoumají příležitosti nabízené digitálními nástroji a klíčovými platformami sociálních médií včetně Facebooku, Twitteru a LinkenIn, aby zlepšily marketingové kampaně. Kulturní a geografické rozdíly v používání a konvencích SoMe a obchodních důsledcích jsou také prozkoumány a zavedeny do praxe prostřednictvím rozvoje mezinárodní kampaně SoMe.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy