Keystone logo
Ateneo Graduate School of Business - Cebu City Campus

Ateneo Graduate School of Business - Cebu City Campus

Ateneo Graduate School of Business - Cebu City Campus

Úvod

O škole - Cebu City, Filipíny

Ateneo Graduate School of Business si klade za cíl stát vedoucí vzdělávací institucí pro management v asijsko-tichomořské oblasti, pro obchodníka, který se snaží stát se profesionálním a etickým podnikatelským vedoucím, který se zavázal k budování státu.

Instituce nabízí programy na podporu tradice služeb a vysoký standard akademické excelence, aby pomohly podnikatelům dosáhnout plného potenciálu a růstu: Standardní MBA program, MBA středního manažera programu, zrychlený program Ateneo-Regis MBA, specializované Zdraví MBA program, a Masters v podnikání.

Campus Cebu byl jedním z těchto místech. Otevřela se v roce 2001 v budově CCI v Pier 3. V roce 2006 se škola přestěhovala do stávajícího areálu v Cebu Business Park.

Profesoři z Rockwellu cestovali do Cebu každých pár týdnů, aby tam učil výuku. Campus Cebu zpočátku nabídl pouze program Ateneo-Regis. Společnost Rockwell se rozhodla nabídnout pouze jeden program pro test MBA trhu v Cebu. Oni dali místu jeden rok, aby dokázali, že existuje skutečný potenciál mít trvalý mimo areál ve městě. Areál kampusu začal pouze s dvěma předměty nabízenými za semestr a 20 studenty. Program Regis dnes nabízí tři předměty za semestr. V průměru je v každé třídě 25 nebo více studentů.

V roce 2002 začalo centrum Ateneo pro další vzdělávání nabízet krátké kurzy v různých pracovních disciplínách v Cebu. V roce 2008 byla standardní MBA zahrnuta do nabízených programů.

První škola Ateneo MBA studenti absolvovala v roce 2004. K dnešnímu dni tam bylo 78 Alumni z webu Cebu.

Naše vize

Být vedoucí vzdělávací institucí pro management v asijsko-tichomořské oblasti pro podnikatele, kteří se chtějí stát profesionálním a etickým podnikatelským vedoucím, který se zavázal k budování státu.

Naše mise

Jako jezuitská instituce, jejíž totožnost a účel jsou odvozeny z tradice služeb a úrovně akademické dokonalosti, jsme zavázáni:

 • Rozvíjení a péče o vedoucí pracovníky na bázi pracovních míst, manažery a podnikatele, kteří se řídí zásadami, které mají smysl pro službu a jsou vybaveny efektivními manažerskými dovednostmi. Domníváme se, že odbornost bez integrity je prázdná, bezúhonnost bez odbornosti je neúčinná a odbornost a bezúhonnost bez služby nejsou irelevantní.
 • Poskytování relevantních a celosvětově orientovaných programů s využitím facilitativních učebních metodologií, které integrují technické, technologické, politické a etické dimenze a vytvářejí intelektuální příspěvky na podporu rozvoje disciplíny, praxe a výuky podnikání a řízení. Věříme, že intelektuální přísnost a síla charakteru tvoří základní základ pro obchodní profesionály.
 • Zvyšování osobního a profesního růstu naší fakulty a zaměstnanců. Věříme, že úspěch při plnění našeho poslání rozhoduje věnování členů naší organizace.
 • Na základě zkušeností naší fakulty, různých útvarů univerzity a našich strategických partnerů řešíme výzvy technologie a konkurence v domácím a globálním prostředí. Věříme, že při využívání zdrojů našich různých zúčastněných stran interaktivním a integrovaným způsobem zůstáváme efektivní a relevantní v měnících se dobách.

Při plnění těchto závazků se snažíme překlenout propasti v našich komunitách a v naší zemi, aby naši lidé mohli dosáhnout spravedlivého a dobrého života.

Zpráva od děkana

Vítejte na Ateneo Graduate School of Business! Ačkoli studenti mají mnoho různých motivací pro absolvování studia v oboru, předpokládám, že většina našich studentů k nám přichází z túžby rozvíjet svůj potenciál v plné míře; touhu rozpoutat jejich schopnosti tak, aby mohli pro své organizace dosahovat lepší výkonnosti, ať už jako manažery nebo jako podnikatelé. Ve vaší touze vytvářet pro sebe lepší budoucnost, doufám, že nezapomenete na svou zodpovědnost zařadit další do svých plánů . Doufám, že někde ve vašem snu "budovat lepší zítřek", nezapomínejte na to, abyste zítra nejen lepší pro sebe, ale i pro lidi a komunity kolem vás. Naše dary a talenty nám nebyly poskytnuty k tomu, aby byly použity výhradně pro náš vlastní prospěch, ale aby byly sdíleny s ostatními, aby každý mohl mít prospěch. Tady v AGSB jsme vášnivě věřili, že vaše vzdělání je neúplné, pokud se zaměřuje pouze na technickou přípravu a ignoruje formování. Nemůžeme vám jen pomoci získat dovednosti pro lepší provoz Vaší organizace; musíme vám pomoci růst jako úplná osoba.

Naše základní přesvědčení jsou dokonale zapouzdřeny v tomto výňatku z našeho prohlášení o vize.

 • Odbornost bez integrity je prázdná.
 • Integrita bez odborných znalostí je neúčinná.
 • Odbornost a bezúhonnost bez služby nejsou irelevantní.

Doufáme, že všichni naši studenti a absolventi to vezmou do srdce. Je mi potěšením přivítat vás na komunitě AGSB!

RODOLFO P. ANG - děkan, Ateneo Graduate School of Business

Ocenění a vyznamenání

 1. B-School Leadership Award za vynikající vzdělání, vedení a výuku
  • Dané Světový vzdělávací kongres v Bombaji, Indie dne 29. června 2012

 1. Cenu za nejlepší podnikové školy pro vedoucí inovace
  • Vzhledem k tomu, že CMO Asie v Suntec Convention Center v Singapuru 22. července 2011

 1. 1 MBA škola
  • Komise pro vysokoškolské vzdělávání - finanční pomoc pro soukromé vzdělávání (CHED-FAPE)

 1. Centrum pro rozvoj a excelenci (po dobu šesti let)
  • Toto bylo dáno Komisí pro vysokoškolské vzdělávání (CHED) Filipíny

 1. Lidová moc lidí Award
  • Dáno společnosti AGSB za vynikající poslání na "Lékaři k Barriosu" na SY 2002-2003

 1. Cena Thomasa Kennedyho za vynikající mise
  • Vzhledem k tomu, že společnost New Ventures společnosti Regis University uznává vynikající a neustálý růst vývoje urychlených programů a programů pro vzdělávání dospělých.

 1. Autonomní stav (27. října 2003 - 26. října 2008)
  • Uvedená Komisí pro vysokoškolské vzdělávání (CHED) dne 28. listopadu 2003

 1. Inter-MBA hry celkově šampion po dobu 14 roků
  • 1999-2012

Místa

 • Cebu City

  Cebu Holdings Center, Cardinal Rosales Ave, , Cebu City

Otázky