Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Asian Institute of Technology - School of Management

Asian Institute of Technology - School of Management

Asian Institute of Technology - School of Management

Úvod

Asijský institut technologie (AIT) je přední mezinárodní institut vysokoškolského vzdělávání v Thajsku podporující technologické změny a udržitelný rozvoj v asijsko-tichomořském regionu prostřednictvím vysokoškolského vzdělávání, výzkumu a dosahu. Se sídlem v Bangkoku v roce 1959, AIT jako univerzita stala předním regionálním postgraduální institucí a aktivně spolupracuje s partnery ve veřejném i soukromém sektoru v celém regionu a s některými z nejlepších univerzit na světě.

Uznávána pro své mezinárodní a multikulturní étos, Ústav funguje jako samonosná mezinárodního společenství v jeho areálu se nachází 40 km (25 mil) severně od Bangkoku v Thajsku.

AIT mise:

"Vyvinout vysoce kvalifikované a angažované odborníky, kteří hrají hlavní role v oblasti udržitelného rozvoje regionu a jeho integrace do globální ekonomiky."

NĚKOLIK Základní fakta a čísla

- 1700+ studentů z více než 60 zemí / území
- 19800+ absolventi z 90+ zemí / území
- 29000+ Krátkodobí stážisté ze 70 zemí / území
- 75 mezinárodně přijatých fakult z 20 a více zemí
- 101 pomocná / návštěvní fakulta
- 500 výzkumných a podpůrných pracovníků z 30 a více zemí
- Přibližně 450 sponzorovaných výzkumných projektů v hodnotě 1,6 miliardy thajských bahtů (THB)
- 300+ partnery
- 33 Člen správní rady z 19 zemí
- 3 školy
- 1000 nabízených kurzů
- 24 výzkumných a informačních center
- Provozní obrat: 1,2 miliardy ThaiBaht (THB)

Nabídky AIT
- magisterské studium: MBA, MEng, MSc
- magisterské studijní programy
- Doktorské tituly: DEng, DTechSc, PhD
- Diplomové a certifikační programy
- intenzivní anglický jazyk a akademický překlenovací program
- Kurzy dalšího vzdělávání pro praktikanty

AIT School of Management (SOM) byla založena v říjnu 1987, aby uspokojila rostoucí potřeby v Asii pro vzdělávání absolventů. V souladu s posláním AIT, SOM cílem je, aby se rozdíl v kvalitě manažerského vzdělávání a praxe v asijsko-tichomořském regionu vedoucí k udržitelnému rozvoji, technologickému vedení, podnikatelského ducha, vytváření bohatství a hrdosti. SOM věří ve vývoji firemních lídrů nejen pro současnost, ale i pro budoucnost, aby mohla čelit výzvám, které přináší dramatické sociálních, ekonomických, politických a technologických změn v Asii. Programy na SOM nabízejí jedinečnou konkurenční výhodu pro manažery a budoucí lídry v regionu.

Naším posláním je rozvíjet sociálně odpovědné a vizionářské vůdce, kteří mohou nasměrovat udržitelný růst obchodní pro prosperitu Asii i mimo ni.

Naší vizí je stát se předním tvůrcem a šiřitelem asijské Řízení znalostí, postupů a hodnot.

Místa

  • Rangsit

    AIT School of Management Asian Institute of Technology, 58 Moo 9, Km. 42, Paholyothin Highway, Klong Luang, Pathumthani 12120, Thailand, Tambon Khlong Nung, Amphoe Khlong Luang, Chang Wat Pathum Thani, 10110, Rangsit

Programy

Otázky