Keystone logo
Asia Metropolitan University

Asia Metropolitan University

Asia Metropolitan University

Úvod

Proč AMU?

Od našeho skromného vzniku v roce 2004, Asia Metropolitan University (AMU) rozrostla do plnohodnotného univerzity nabízí širokou škálu programů, které nese svědectví o naší působivým záznamem v rámci malajské soukromého vysokého školství průmyslu.

V souladu s nedávným vývojem v tomto odvětví a v rámci naší instituci, AMU je zaměřen na výrobu školení, kvalifikovaní, kompetentní absolventy na domácích i mezinárodních trzích ve zdravotních věd a různých jiných oborů. AMU chce být "The University of Choice" v rámci lokální a globální výchovy krajiny. Především bychom představit naši studenti pocházejí z různých kultur a prostředí, kteří budou schopni významně přispět ke společnosti a lidstva.

V současné době AMU poskytuje komplexní vzdělávací dráhu začíná od základů a diplomových studiích pro pomaturitní držitelů certifikátů škola, která pak může pohybovat na pokračování vysokoškolské studium. Po uplynutí této AMU také nabízí širokou škálu magisterských a doktorských studijních programech.

Máme revoluci náš přístup k zajištění kvality a dodávku našich akademických programů mají nejvyšší normy v souladu s Malajsií Vize 2020 přeměnit národ do vysokého příjmu ekonomiky, která je udržitelná a inkluzivní.

Kromě toho usiluje o neustálé zlepšování, jsme se přemístit sami na měnící se krajinu malajského vysokého školství průmyslu, přičemž jsme se zavázali připravit naše absolventy se správnými dovednostmi a znalostmi vstoupit do konkurenční a náročný pracovní síly.

Vidění

Chcete-li být University of Choice pro zdravotnictví a programy Allied vědy

Mise

Chcete-li být v popředí zdravotní péče a spojenecké vzdělání vědy přes state-of-the-art výzkumných a výukových zařízení, couval s nejnovějšími metodami, technologie a rozsáhlé datové úložiště. Chcete-li řídit nový standard excelence v akademiků a výzkumu s pozoruhodnou brankou produkování studenty, kteří jsou příkladné vzory ve společnosti s globální zaměstnatelnosti. Být University student-střed, který je ukotven k vštípit nadšení pro učení a řídit kritické myšlení prostřednictvím dopustil fakulty, kteří jsou nejlepší ve svém oboru. Chcete-li být celosvětově uznávaný malajská soukromá univerzita pro kvalitní zdravotní péči a příbuzné přírodovědného vzdělávání. Chcete-li být na University of Choice za posledních 20 let - naše značka synonymem nejlepších univerzit na světě. Obchodní cíle | Chcete-li být Cambridge Asie Značka Essence | Závazek k dokonalosti Brand Positioning | Vzdělávat a Empowering budoucí lídry Značkové Pillars | Student-Centred, společnost-Centred, Future Focused Sdílené hodnoty | Profesionalita, Integrity, Důvěryhodnost Osobnost značky | Vizionář, vášnivý, sympatický

Výuka a vzdělávání

Na AMU, věříme, že když se studenti zabývají, se učí. Na podporu této víry jsme trvat na principu Kaizen o neustálé zlepšování v našich výukových a studijních přístupů k maximalizovat kvalitu studentského angažovanosti. To je místo, kde naše pravidelně plánované audity třídě a samozřejmě stejně jako přednášející hodnocení slouží jako důležité mechanismy zpětné vazby. Podstatnější je, že věříme v vyučování a učení modelu studenta-centric. Uvědomujeme si, že naši studenti mají různé styly učení a snaží se rozvíjet nejefektivnější vyučovací metody, které budou optimalizovat jejich proces učení. Aby byla zajištěna možnost srovnání požadavků učebních osnov a skutečného dodání, jsme také zavedli databázový systém pro správu klinické vysílání studentů, který je rozhodující složkou našich vědeckých programů zdraví.

Posouzení tvoří nedílnou aspekt naší didaktiky. Naše hodnocení učení žáků závisí na vyrovnání, z hodnoceném osnov se schváleným osnov a učil učební plán. Vyšetřovací papíry a odpověď skripty jsou vystaveny vnitřní panelů odborníků na danou problematiku, jakož i externí hodnocení mezi jmenovanými moderátorů z jiných místních a mezinárodních institucí vyššího vzdělání. Mezitím AMU Senát a jeho výbory, jako akademického výboru univerzity (UAC) a Fakultní zkušební komise (ÚEB) slouží jako nejvyšší orgán sledovat, vyhodnocovat a dát doporučení na hodnocení žáků a stanovit jejich spolehlivost, platnost, přesnost a spravedlnost ,

Místa

  • Kuala Lumpur

    Asia Metropolitan University Kuala Lumpur G-8, Jalan Kemacahaya 11, Taman Kemacahaya, 43200 Cheras, Selangor , , Kuala Lumpur

Otázky