Keystone logo
Asia School of Business Executive MBA
Asia School of Business

Executive MBA

Kuala Lumpur, Malajsie

16 Months

Angličtina

Plný úvazek

31 Oct 2024

Jan 2025

USD 43 000

Smíšené, Na kampusu

Úvod

Executive MBA program Asia School of Business (ASB) nabízí transformační 16měsíční cestu přizpůsobenou zaneprázdněným profesionálům. Prostřednictvím kombinace modulárních a hybridních víkendových lekcí získáte dovednosti a znalosti nezbytné pro prosperitu v dnešní globální ekonomice.

Profitujte z přísných osnov v souladu s kvalitou MIT Sloan, které poskytují přístup k uznávaným fakultám po celém světě. S polovinou vašich kurzů vedených fakultou ASB se sídlem v Asii získáte jedinečné regionální poznatky.

Jste připraveni vydat se na cestu, která pozvedne vaši kariéru a profesní rozvoj? Připojte se k programu ASB Executive MBA ještě dnes.

Globálně uznávané, orientované na Asii

Program ASB Executive MBA (EMBA) ve spolupráci s MIT Sloan je postaven na stoleté tradici akademické excelence a čerpá inspiraci z renomovaných pedagogických principů a základních filozofií. Naše silná základna je umístěna v dynamickém regionu a je dále posílena impozantní sítí a regionálními zdroji, čímž program pozvedáváme do nesrovnatelných výšin.

EMBA, šitá na míru pro střední až vyšší vedoucí, nabízí odlišnou cestu, která hladce integruje hledání znalostí a kariérní rozvoj. S vyváženým přístupem zahrnujícím výuku na akademické půdě a hybridní výuku se můžete ponořit hlouběji do podnikového řízení a uplatnit nově získané znalosti na výzvy reálného světa.

EMBA je zaměřena na významný profesionální dopad. Každý kurz nabízí průběžnou platformu pro učení, testování a aplikaci teorií ve třídě a příkladů z reálného světa k řešení kritických organizačních výzev.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky