Keystone logo
Aros Business Academy

Aros Business Academy

Aros Business Academy

Úvod

1

Aros Business Academy - Mini MBA a školení

Naším cílem je ukončit masově vyráběné vedoucí vzdělání a namísto toho navrhujeme vedoucí vzdělání Mini MBA, které vytváří znatelnou změnu - pro vás a pro vaše pracoviště.

Mezinárodní mini MBA
Nabízíme Vám Mezinárodní Mini MBA , která je plně online Mini MBA.

Jsme přesvědčeni, že nás budete rádi
Pravděpodobně jste absolvoval spoustu vzrušujících výcviků v oblasti vedení, kde jste se vrátili a vrátili se do práce. Ale kolik z toho tréninku pro vás vytvořilo trvalou změnu? Pokud sledujete statistiky, je velmi málo. V Aros Business Academy jsme vášniví touto změnou - a proto je pro vás důležité, abyste trávili čas na Mini MBA, a proto má smysl pro pracoviště, které vás posílá. Vytváříme to s velkými i malými opatřeními - a některé z nich jsou pro vás dokonce zcela neviditelné.

Proč si vybrat Mini MBA?
Nejprve zjistíme, že Mini MBA není MBA. Samozřejmě, jeden je pokoušen říct. Slovo "Mini" říká zcela otevřeně, že se jedná o krátkou, zkrácenou a zjednodušenou verzi MBA. MBA obvykle trvá dva roky, zatímco Mini MBA obvykle trvá šest měsíců. Mini MBA je zaměřena na zaměstnance, kteří potřebují zlepšit své znalosti a nástroje ve vedení, ale nezamýšlejí získat MBA nebo diplom v managementu (z důvodu času, peněz nebo sklonu) - alespoň ne právě teď. Mohou to být lídři s rozsáhlými zkušenostmi v řízení a mohou to být lidé, kteří by rádi, aby udělali další krok a obsadili manažerskou pozici v budoucnu.

Nejdůležitější věcí jsou kvalifikovaní (skutečně kvalifikovaní) lektoři, kteří jsou do svých oborů zamilovaní
Chcete-li být kvalifikovaným instruktorem v našich mini MBA, musíte mít profesionální vedoucí znalosti, o tom bezpochyby. Což je samozřejmě více než 40 lektorů, kteří zároveň patří mezi přední odborníky ve svém oboru. Ale od nich požadujeme více! Musí být vášni nad tím, co učí, aby mohli účastníky maximálně zapojit. A pak to musí být kvalifikovaní facilitátoři, kteří mohou vidět vaši výzvu a spojit látku přesně s vámi. Možná proto 97,9% našich studentů věří, že přednášející byl „dobrý“ nebo „velmi dobrý“ při přizpůsobování Mini MBA speciálně pro ně. Postava, na kterou jsme relativně hrdí, protože není snadné ji dosáhnout. Nabízíme dva programy Mini MBA Aros Mini MBA a ABA Mini MBA . Mini MBA nabízíme také v Německu (Deutschland) a ve Švédsku: Mini MBA Chefsutbildning . A v Grónsku: Kursus i Grønland .

Slibujeme, že Mini MBA je přizpůsobena vašim problémům a výzvám
Na Arosu jsme velmi proti běhu rutiny se stejným starým materiálem. Věříme, že v případě, že se teorie dostane do perspektivy problémů, s nimiž se setkáte ve vašem každodenním životě, vyděláte z vašeho Mini MBA co nejvíce a že případy souvisí s vaší prací. Proto dostanete krátký e-kurz o učení před začátkem studia Mini MBA. A my vám zašleme dotazník o vašich předpokladech a výzvách, takže instruktor a naši odborníci mohou přizpůsobit materiál kurzu Vašim potřebám.

Místa

  • Copenhagen

    Aros Business Academy | Fredericiagade 15, 1310, Copenhagen

    Otázky