Keystone logo

Ritsumeikan Asia Pacific University (APU)

A logo

Úvod

Mezinárodní univerzita v Japonsku - více než 90 různých zemí a regionů

Ritsumeikan Asia Pacific Unviersity byla otevřena v roce 2000 jako první japonská skutečně mezinárodní univerzita . Naše postgraduální školy vítají studenty v plně anglickém učebním plánu v jedinečném multikulturním prostředí.

Areál je jedinečnou branou do světa, která přitahuje studenty a učitele z celého světa . Naši japonští členové fakulty k nám také přicházejí s různými mezinárodními kariérami a akademickými zkušenostmi. Tato extrémně bohatá směs jazyků a kultury si vysloužila APU pověst japonské „globální vesnice“.

APU Alumni Reference – přečtěte si jejich zkušenosti!

Mezinárodní akreditace

Graduate Schools APU jsou plně akreditovány japonským ministerstvem školství, kultury, sportu, vědy a technologie (MEXT). Kromě toho byly následující programy oceněny prestižními akreditacemi:

1) Program MBA získal akreditaci AACSB i AMBA ("dvojkoruna"), což APU uznává jako poskytovatele prvotřídního vzdělání MBA.

2) Divize cestovního ruchu a pohostinství byla akreditována UNWTO TedQual.

Japonská zkušenost

Vzhledem k tomu, že kurzy pro postgraduální školy probíhají výhradně v angličtině, není vyžadována žádná předchozí znalost japonského jazyka . Pro ty, kteří se chtějí naučit japonsky, se však kurzy pro začátečníky konají speciálně pro postgraduální studenty bez dalších nákladů. Ponořeni do kultury Japonska mohou studenti své nové jazykové dovednosti používat každý den.

Webináře pro absolventy APU

APU Graduate School pořádá pravidelné bezplatné online informační schůzky pro všechny zájemce. Zasedání se budou týkat absolventských programů APU, procesu podávání žádostí a příležitostí ke stipendiu.

Chcete-li se zaregistrovat na příští nadcházející akci, přejděte na:

Rozvrh webináře pro absolventy APU

Možnost přijetí 1

Stipendia a financování, možnost 1

Akreditace

Ohlasy studentů

Ohlasy studentů

Místa

  • 1-1 Jumonjibaru, Beppu, Oita , 874-8577, Beppu

  • Idar-Oberstein

Otázky