We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Aoyama Business School

Aoyama Business School

Aoyama Business School

Úvod

Absolventská škola mezinárodního managementu přispívá k podpoře kreativních vůdců, kteří plní svou společenskou odpovědnost a slouží jako globální občané, a k rozvoji prosperující budoucnosti prostřednictvím našich předních výzkumných aktivit.

Aby program MBA dosáhl svého poslání, kultivuje manažerské profesionály, kteří dospějí k závěrům na základě nezávislého myšlení a analýzy. ABS se neustále snaží zlepšovat své programy. Doktorský program nejenže učí techniky podnikového výzkumu, ale také kultivuje přispěvatele do pracovní síly, kteří jsou si vědomi společenského významu svého výzkumu, mají dobře definovaný smysl pro účel a mohou být aktivní na mezinárodní scéně.

Následující tři funkce ilustrují podstatu ABS:

Systematický, integrovaný a praktický systém učení

ABS nabízí systematické, integrované a praktické učební osnovy kombinující prvky, jako je získávání specializovaných odborných znalostí, syntéza mezifunkčních znalostí a studium a procvičování metodiky prostřednictvím individuálního učení a skupinových aktivit. Studenti se nejprve seznámí se základy čtyř oborů nezbytných pro podnikové řízení: Strategie "Organizace, marketing, finance" Účetnictví a provoz "Informační systémy. Poté se zaměří na jednu z těchto čtyř. To umožňuje studentům rozvíjet vysokou úroveň specializace, zatímco získávání znalostí ve všech oblastech managementu, čímž se stávají řádně kvalifikovanými manažery.

Global Action Learning, hlavní kurz MBA, nabízí praktickou arénu pro testování integrovaných znalostí, koordinačních dovedností ve skupinách a procvičování metod zacházení s různými kulturami.

Místa

  • Tokyo

    4-4-25 Shibuya, Shibuya-ku,, , Tokyo

    Otázky