Keystone logo
Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School

Úvod

Alfred Nobel Open Business School Švýcarsko

Existuje jen málo zemí, které lze pomocí módního výrazu často považovat za značku. Budování značky je záviděníhodné a musí být následováno, protože produkty a služby, které se staly pojmy, od švýcarského armádního nože přes hodinky až po SWISS aerolinky, se navzájem posilují. To samozřejmě také znamená, že s každým z nich lze spojit kvalitu, preciznost a přesnost A zde jsme prakticky dospěli k jednomu z klíčů k úspěchu. Ve Švýcarsku jsou regulace a kvalita pokrývající každý detail zárukou, že nemůžeme být zklamáni, uvedeni v omyl nebo pokazit. To je to, co nabízíme našim studentům.

Desítky let zkušeností a kvality přitahují naše studenty ze všech kontinentů světa. Jsme hrdí na to, že máme kandidáty z 50 zemí a vybudovali jsme mezinárodní síť studentských kontaktů.

Obchodní život se po celém světě řídí různými způsoby. To se dá naučit z knih, ale tady se to můžete naučit přímo od našich profesorů z různých koutů světa. Představují vedle vysokoškolských znalostí i obchodní svět svého kontinentu.

Smyslem našich výukových programů v anglickém jazyce je vzbudit touhu po vědomostech, rozvíjet orientaci na praxi, připravit se na život s použitelnými znalostmi a vychovat profesionály hladové po úspěchu. To jsou nejdůležitější pilíře naší vzdělávací instituce, na kterých mohou naši studenti stavět svou kariéru.

Naši kandidáti se mohou účastnit online kurzů, takže během studia nemusí odkládat svou profesní kariéru. Studenti mohou dokonce napsat svou diplomovou/disertační práci ve svém vlastním jazyce, s přihlédnutím k odborným aspektům, na téma blízké jejich oboru.

Filosofií ANOBS je „praktické školení, které produkuje profesionály, kteří chtějí být úspěšní“.

Naše zásady:

 • Vzbuzení touhy po poznání
 • Orientace na praxi
 • Získání využitelných znalostí
 • Prodejnost
 • Profesionalita

Místa

 • Zürich

  Löwenstrasse 20, 8001, Zürich

 • Zürich

  Zürich, Švýcarsko

  Otázky