Keystone logo
American University of Leadership

American University of Leadership

American University of Leadership

Úvod

AUL GROUP, kdo jsme

Skupina AUL zahrnuje 3 mezinárodní univerzity, studenti si mohou vybrat, odkud chtějí svůj titul: Američan z International University of Leadership, Evropan z American University of Leadership Marbella, Afričan z International School of Leadership, Maroko.

Režimy učení

Programy AUL integrují různé režimy doručování, jako je zrychlené, synchronní, asynchronní, hybridní a online, které vás připravují na to, abyste se stali úspěšným členem komunity, aniž by zasahovali do vašeho osobního nebo profesního života.

Kvalitní vzdělávání

Poskytování studentů a studentů dovednostmi a kompetencemi, které je učiní společensky a ekonomicky produktivními, s cílem přispívat k růstu a rozvoji své komunity.

Sdílené cíle a vize

AUL se zavazuje poskytovat inkluzivní výukové prostředí, které uznává rozmanité perspektivy pohlaví, etnického původu, třídy, věku, postižení a kultury, které studenti přinášejí do zkušeností AULM.

Kariérní možnosti

S vysokoškolským titulem je pravděpodobnější, že získáte práci s lepšími benefity než absolvent střední školy: Nespokojte se s méně!

Další vzdělávání

AUL je odhodlána poskytovat vám inkluzivní vzdělávací prostředí, které uznává rozmanité aspekty mezinárodního prostředí.

Dosáhnout úspěchu

Absolventi AUL jsou schopni najít práci během několika měsíců po ukončení studia, zatímco postgraduální studenti jsou podporováni svými zaměstnavateli nebo zakládají vlastní podniky, jakmile dokončí svůj titul.

Vlastnosti kampusu

  Přijímací řízení

  Stipendia a financování

  MnožstvíUzávěrka přihlášek
  Fall228,000 USDOctober 20, 2022

  Místa

  Místa
  • Orlando, Spojené státy americké

  • Marbella, Španělsko

  • Casablanca, Maroko

  Otázky