Keystone logo
Alfred Ford School Of Management

Alfred Ford School Of Management

Alfred Ford School Of Management

Úvod

POŽADUJTE VÍCE INFORMACÍ O WHATSAPP

Alfred Ford School Of Management vám dává příležitost jít tam, kde ostatní MBA programy nechodí, od nejvnitřnějších tahů vašeho vlastního chování po co nejširší možné perspektivy na podnikání a jeho místo ve společnosti. Nabízíme jedinečný vzdělávací zážitek:

  • vynikající instrukce od odborné fakulty
  • inovativní a flexibilní formát učení
  • závazek k absolvování studentů, kteří si cení komunity, spolupráce, vášně a hrdosti

Učení se případovými studiemi od Alfred Ford School Of Management na Vimeo.

Studijní zkušenost Alfreda Forda je jednou z dávek a způsobů, kdy fakulta poslouchá tolik, kolik přednáší, a studenti se iniciativně účastní tak často, jak si dělají poznámky. Tento přístup v konečném důsledku znamená ocenit zkušenosti a moudrost našich studentů a věřit, že jejich účast zvyšuje diskusi na nejvyšší úroveň a vytváří vedoucí představitele podniků, kteří jsou spokojeni s přirozenou výměnou myšlenek v dnešní globální ekonomice. Obecná znalostní báze pro správu vám poskytuje flexibilitu při přechodu do široké škály obchodních nebo řídících rolí, zatímco zaměření na rozvoj vedení vám poskytuje mezilidské dovednosti, které potřebujete, abyste se tam dostali. Dozvíte se více o podnikání a dalších záležitostech se vzděláním, které se ponoří hluboko do příslušných otázek životního prostředí, společnosti a správy věcí veřejných.

POŽADUJTE VÍCE INFORMACÍ O WHATSAPP

Prohlášení o víře

Rozvíjet přední obchodní školu v oblasti vědomého vedení a řízení, aby školící vedoucí měli globální přístup a bezvadný charakter.

POŽADUJTE VÍCE INFORMACÍ O WHATSAPP

Prohlášení o poslání

Alfred Ford School Of Management rozvíjí globálně smýšlející etické vůdce tím, že kombinuje nejnovější manažerské znalosti se starodávnou moudrostí.

POŽADUJTE VÍCE INFORMACÍ O WHATSAPP

Místa

  • Durbuy

    Petite Somme 10 6940 Septon-Durbuy

    Otázky