Keystone logo
Aalto Executive Education Academy

Aalto Executive Education Academy

Aalto Executive Education Academy

Úvod

Vzdělávání vedoucích pracovníků Aalto: Jedinečné portfolio vzdělávání vedoucích pracovníků a profesního rozvoje

Aalto University je špičková veřejná univerzita ve Finsku a jedna z nejvíce mezinárodních univerzit na světě (č. 47 v celosvětovém žebříčku, slouží studentům z téměř 120 zemí). Aalto University je celosvětově unikátní multidisciplinární instituce, kde se umění a věda snoubí s technologií a obchodem. Její jednotka pro vzdělávání vedoucích pracovníků, Aalto EE , poskytuje širokou škálu programů pro manažery a vedoucí pracovníky a je průkopníkem v programech udržitelnosti, opírající se o rozsáhlý výzkum souvisejících problémů. Naše obchodní škola má kýženou trojitou akreditaci (AACSB, AMBA a EQUIS), kterou má méně než 1 % světových univerzit.

Aalto EE má silné zastoupení v Asii od 90. let 20. století s tisíci absolventů a partnerů EMBA v Singapuru, Koreji, Tchaj-wanu, Indonésii a dalších. Finsko je považováno za nejudržitelnější národ na světě s nejambicióznějšími cíli v této oblasti. Aalto EE využívá finské odborné znalosti a inovace, aby nabídlo špičkové vzdělávání v oblasti udržitelnosti pro profesionály v Asii i mimo ni. Aalto EE získala ocenění Responsible Business Education Award 2024 od Financial Times, jedné z pouhých pěti škol na světě, které toto uznání získaly.

Programy Aalto EE uspokojují různé potřeby a cíle:

 • Executive MBA - se zaměřením na udržitelnost: Komplexní a holistický program rozvoje řízení, s tématem udržitelnosti vetkaným do programu, včetně specifických volitelných předmětů na toto téma.
 • Krátké programy pro vedoucí pracovníky: Zaměřené a praktické kurzy na témata, jako je podniková udržitelnost, reporting udržitelnosti, udržitelné řízení dodavatelského řetězce a sociální a digitální udržitelnost. Tyto programy poskytují úvěr na EMBA.
 • Přizpůsobená řešení pro organizace na různá témata řízení a vedení

Připojte se k Aalto EE a staňte se herním měničem budoucnosti!

Účel, vize a strategie

Naším cílem je vybudovat lepší svět prostřednictvím lepšího vedení. Chceme být známí svými působivými, na cíl orientovanými a komplexními vzdělávacími zkušenostmi během kariéry jednotlivce tím, že jsme jejich preferovanou platformou pro celoživotní učení. Kromě toho se snažíme být strategickým partnerem pro řešení neustálého vzdělávání organizací, která řeší potřeby rozvoje kompetencí v rychle se měnícím podnikatelském prostředí s kombinací nejnovějšího výzkumu a kontextuálních poznatků.

Naše poslání, Utváření udržitelné budoucnosti prostřednictvím celoživotního učení, připravuje naši cestu k transformaci společnosti prostřednictvím nových způsobů využití obsahu vzdělání a výzkumu v oblasti vzdělávání vedoucích pracovníků a profesního rozvoje.

Stipendia a financování

Lze se ucházet o stipendia Aalto EE . Pro více informací kontaktujte prosím institut.

Informační relace

Aalto Executive MBA v oboru udržitelnost

Žebříčky

Aalto EE se v roce 2022 umístilo na 34. místě globálně v žebříčku Executive Education Ranking Financial Times, a proto patří mezi jedno procento nejlepších poskytovatelů vzdělávání vedoucích pracovníků na světě. Žebříček Financial Times zahrnuje pouze 50 nejlepších poskytovatelů vzdělávání pro vedoucí pracovníky. Celosvětově nabízí vzdělávání vedoucích pracovníků a programy MBA přibližně 4 000 institutů.

V roce 2022 byl Aalto Executive MBA opět jediným programem finské univerzity, který si udržel své místo mezi 100 nejlepšími v každoročním celosvětovém hodnocení Financial Times. Program Aalto EMBA je na 49. místě v Evropě a 88. celkově . V současné době je po celém světě nabízeno přibližně 4 000 programů EMBA, přičemž pouze 100 nejlepších se dostalo do žebříčku Financial Times.

Naše hodnocení zajišťuje našim zákazníkům prvotřídní kvalitu obsahu programu, metod a fakulty.

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

 • Singapore

  Aalto Executive Education Academy Pte Ltd 36 Armenian Street Unit 01-08 & 02-08 Singapore, 179934, Singapore

 • Espoo

  P.O. Box 11000 (Otakaari 1B) FI-00076 AALTO, 02150, Espoo

 • Helsinki

  AALTO EE HELSINKI Runeberginkatu 14–16 00100 Helsinki , 00100, Helsinki

Otázky