Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Global MBA Programy v Módní management 2023

1 Global MBA Programy v Módní management 2023

Přehled

Pro studenty, kteří se zajímají o mezinárodní obchodní kariéru, mohou se přihlásit do globálního programu MBA poskytnout odborné znalosti, které potřebují k úspěchu. Obvykle je k dispozici všem, kteří dokončili bakalářský titul, tento typ programu obvykle vystavuje studenty různým kulturám, aby zlepšili své znalosti o podnikání.

Co je globální MBA v oblasti řízení módy? Tento typ programu obvykle dává studentům komplexní znalosti o podnikatelském konci módního průmyslu. Kurzy obvykle zahrnují řadu obchodních aspektů, jako je teorie řízení, obchodní strategie a marketingové techniky. Studenti mohou také studovat dodavatelské řetězce a finance, aby získali své znalosti. Cílem programu je obvykle pomáhat studentům pochopit, jak fungují obchodní činnosti na veřejném i soukromém trhu.

Zatímco se zapsali do programu Global MBA, studenti obvykle vyvíjejí dovednosti, které jim pomohou procházet složitým světem podnikání. Dovednosti při řešení problémů mohou studentům pomoci vyhnout se katastrofám způsobeným nehodami, zatímco silné vůdčí schopnosti by mohly v budoucnu vést k podpoře pracovních míst. Komunikační dovednosti jsou užitečné při udržování osobních vztahů a vytváření obchodních sítí.

Cena globálního programu MBA se liší podle toho, která škola nabízí titul. Vzhledem k tomu, že žádné dvě školy nejsou úplně stejné, náklady na výuku se značně liší.

Po dokončení globální MBA v oblasti řízení módy jsou studenti zpravidla způsobilí pro mnoho zajímavých kariér. Mnozí začínají vlastní firmy, jiní se rozhodnou pracovat jako obchodní manažeři stávajících. Někteří vykonávají kariéru jako nákupní nebo provozní manažeři. Jiní najdou práci jako ředitelé vizuálních merchandisingů nebo manažerů událostí. Kariéra jako produktové manažery nebo ředitelé maloobchodního školení mohou být k dispozici.

S více studenty, kteří mají zájem o vysokoškolské vzdělávání, školy po celém světě splňují poptávku tím, že nabízejí více online kurzů než kdy předtím. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • Global MBA
 • Management
 • Módní management
Studijní obory
 • Management (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Související studijní obory