Keystone logo

Filtry

  • EMBA
  • Spojené státy americké
Studijní obory
    Administrativa (0)Architektura (0)Biologie (0)Obchodní podnikání (0)Turismus a pohostinství (0)Design (0)Doprava a Logistika (0)Ekonomika (0)Energetika (0)Environmentální vědy (0)
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

EMBA Programy v San Francisco, Spojené státy americké pro 2024

Žádné programy nesplňují kritéria vyhledávání. Upřesněte prosím své filtry.

EMBA Programy v San Francisco, Spojené státy americké

San Francisco je rozmanité, dynamické a vzrušující a příjemné moderní město, které je atraktivní pro studenty z celého světa. San Francisco je technologickým a ekonomickým centrem s mnoha obchodních příležitostí a rozsáhlá síť profesionálů.

EMBA San Francisco programy jsou strukturovány pro současné profesionály prosazovat své vzdělání a získat Vedení a řídící funkce s minimálním dopadem na jejich kariéry. Studenti programů EMBA San Francisco získá solidní základ v podnikání prostřednictvím kurzů zaměřených na základních zásadách činnosti, jako je marketing, účetnictví, finance, etiky a práva, s důrazem na řízení a vedení lidí. EMBA San Francisco programech pomáhá studentům rozvíjet kritické myšlení, které jim umožňují myslet strategicky v rozhodování. Studenti získají globálního pohledu z mnoha kvalifikovaných a výjimečné fakulty, na programu EMBA San Francisco.

Chcete-li se dozvědět více o možnostech EMBA San Francisco, podívejte se do níže uvedených možností programu ideální pro vás!