Keystone logo

3 EMBA Programy v Obchodní podnikání Prodej 2024

Filtry

Filtry

 • EMBA
 • Obchodní podnikání
 • Prodej
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular degree type

  Popular locations

  EMBA Programy v Obchodní podnikání Prodej

  EMBA, nebo Executive MBA, je určen pro jednotlivce, kteří jsou již na stanovené kariéře a chtějí pokročit ve svých znalostech ve svých vybraných oborech tak, aby se rozšířily jejich kariérní příležitosti. Mnoho studentů nadále pracuje při získání tohoto titulu.

  Co je EMBA v prodeji? Spodní linie každé organizace závisí na prodeji, takže je nutné, aby lidé v prodejních pozicích měli dovednosti, know-how a vlastnosti potřebné k vytváření potenciálních zákazníků, sledování se zákazníky a uzavření obchodů. Kurzy v tomto programu se zaměřují na zlepšení strategického myšlení a schopností kritické analýzy účastníků, stejně jako na vyučování způsobů uplatnění různých teorií při řešení složitých obchodních problémů. Komunikace a vedení jsou také primárním cílem těchto kurzů, stejně jako učení se vytvářením profesionálních sítí a udržováním družstevního prostředí týmu.

  Absolventi tohoto druhu programu mají tendenci být vybaveni vynikajícími komunikačními dovednostmi, stejně jako silnými strategickými myšlenkami a analytickými schopnostmi. Každá z těchto vlastností může být užitečná nejen v oblasti prodeje, ale i ve všech ostatních aspektech života absolventa.

  Náklady na EMBA se velmi liší. Mezi faktory, které mohou ovlivnit konečné náklady na vzdělávání, patří umístění školy, zvolený program, doba trvání programu a celkové náklady na pobyt.

  Jednotlivci se stupni EMBA v prodeji mohou zjistit, že mají příležitost prozkoumat mnoho vzrušujících kariér. Kromě práce v komoditách nebo cenných papírech mohou absolventi najít úspěch v pozici marketingového manažera, manažera online prodeje, manažera digitálního marketingu, reklamní copywriter, úvěrový důstojník, nákupní manažer, realitní makléř, prodejce finančních služeb nebo prodej velkoobchodu a výroby zástupce.

  Nabídky online kurzů jsou flexibilní a pohodlné pro ty, kteří již mají kariéru. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.