Keystone logo

11 EMBA Programy v Obchodní podnikání Podnikání 2024

Filtry

Filtry

  • EMBA
  • Obchodní podnikání
  • Podnikání
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (11)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

EMBA Programy v Obchodní podnikání Podnikání

EMBA je výkonný Masters of Business správní stupeň. Určeno pro profesionální práci, jsou tyto studijní programy pokrývají základy obchodního vedení a poskytují základ pro budoucí obchodní úspěch, ale poskytují flexibilitu pro ty, vyvážení práce, školu a rodinu. EMBA pro podnikání nabízí kurzy specificky zaměřené na podnikatele.

Co je podnikání?

Podnikání je proces začíná nový obchodní podnik. Podnikatelé jsou ti, kteří převzít iniciativu a začít ty podniky.Někdy podnikatelé vytvářejí nový produkt, zavést nový obchodní model, zaměřit stávající produkt pro nové zákazníky, nebo vytvořit lepší verzi existujícího produktu.

Jaké jsou výhody Užívání EMBA Podnikání?

Stupeň EMBA podnikání vám základní obchodní znalosti, které potřebujete k úspěchu ve vašich podnikatelských aktivitách. Často, podnikatelé mají skvělé nápady, ale chybí obchodní smysl usilovat o dosažení těchto myšlenek, a to způsobuje jejich selhání. Program EMBA podnikání bude zajistit, aby se základní obchodní znalosti, aby se zabránilo to.

Kolik to stojí, aby se EMBA Podnikání?

EMBA Podnikání studijní program 's náklady se budou lišit z jedné školy do druhé az jedné země do druhé.

Jaké jsou požadavky pro EMBA podnikání?

Program EMBA podnikání vyžaduje kariéru zkušenosti v oblasti obchodu a dokončený bakalářský titul před aplikací Osobní atributy, jako je vedení, orientace cílů a schopnost pracovat jako tým, jsou také velmi důležité.

Jaké kariéry můžete očekávat s EMBA podnikání?

Možnosti kariéry s EMBA podnikání je velmi pestrá. Můžete převzít iniciativu a začít svůj vlastní podnik, nebo můžete hledat možnosti kariéry vrcholové úrovni existujícího podniku.

Proč se EMBA podnikání Online?

EMBA Podnikání prog berani jsou navrženy tak, aby byly pružné, ale při studijního programu on-line je ještě pružnější. Zjistíte, že některé univerzity nabízejí on-line programy pro jejich EMBA Podnikavost studentů.

Jak se zapsat do EMBA podnikání?

Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.