Keystone logo

2 EMBA Programy v Marketing Marketing Marketing a prodej 2024

Filtry

Filtry

  • EMBA
  • Marketing
  • Marketing
  • Marketing a prodej
Studijní obory
  • Marketing (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

EMBA Programy v Marketing Marketing Marketing a prodej

EMBA, nebo Executive Master of Business Administration, je změna MBA, která je obvykle určena pro obstarávání jednotlivců, kteří již mají mnoho pracovních zkušeností v oblasti podnikání. Může se nejlépe hodit pro lidi, kteří chtějí změnit svou kariéru nebo pokročit v současné práci.

Co je EMBA v marketingu a prodeji? Tento stupeň vám může pomoci získat hluboké znalosti umění marketingu a prodeje produktů a služeb. Marketing a prodej mohou být životně důležitou součástí podnikatelského světa a získáním EMBA byste měli být lépe schopni aplikovat teorie a principy na podnikání v reálném světě. Ačkoli se nejspíše zaměřujete konkrétně na aspekty prodeje, můžete se také hodně dozvědět o podnikání jako celku.

Tím, že získáte tento titul, můžete získat znalosti o tom, jak prodejní a marketingové práce, které vám mohou pomoci při informovaném rozhodování ve vašem každodenním životě. Můžete se také stát lepším vůdcem a učit se strategie pro řízení vašeho času organizovaným a účinným způsobem.

Existuje mnoho faktorů, které mohou ovlivnit to, kolik bude vydělávat EMBA. Může být užitečné podívat se na různé možnosti, abyste zjistili, co vám nejlépe vyhovuje.

EMBA v oblasti marketingu a prodeje by vám v podnikatelském světě mohl otevřít mnoho dveří. S tímto stupněm budete pravděpodobně hledat práci pro společnost, možná v řídící nebo jiné vysoké úrovni. K možným úkolem může patřit například manažer značky nebo manažer prodeje. V jedné z těchto pozic může být zodpovědná za to, že společnost pomůže společnosti zvýšit a spravovat tržby a tržby. Mohli byste být také kvalifikováni k tomu, abyste pracovali jako marketingový ředitel nebo manažer vývoje obchodu.

Můžete mít spoustu možností pro získání svého EMBA online nebo v tradiční škole. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.