Keystone logo

1 EMBA Programy v Jižní Korea pro 2024

Filtry

Filtry

  • EMBA
Studijní obory
    Administrativa (0)Architektura (0)Biologie (0)
  • Obchodní podnikání (1)
  • Turismus a pohostinství (0)Design (0)Doprava a Logistika (0)Ekonomika (0)Energetika (0)Environmentální vědy (0)
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

EMBA Programy v Jižní Korea

Jižní Korea je lídrem v mnoha průmyslových odvětvích, jako jsou technologie, robotika a obchodu. Její ekonomický růst bude sloužit jako model pro rozvojové země. Je to proto, ze to, že Jižní Korea je atraktivní pro zahraniční studenty snaží sledovat EMBA, stejně jako mezinárodní obchodní profesionály. Studenti mohou využít rozsáhlé sítě profesionálních a zároveň se těší na krásné krajiny a kultury.

Jižní Korea EMBA programy jsou určeny pro obchodní profesionály, obvykle ve vedoucích pozicích, získat dovednosti a znalosti potřebné, aby se stal příslušný vedoucí. Studenti EMBA Jižní Korea může použít to, co se naučí ve své studium do práce, a uvést své pracovní zkušenosti pro studium životního prostředí. Studenti EMBA Jižní Korea budou mít přísné ročníkovou práci, která se zaměřuje na základním obchodních zásad, přičemž zdůrazňuje, řízení a vedení lidí.

EMBA Jižní Korea vám může pomoci v kariéře na další úroveň. Přecházet mezi jednotlivými volbami EMBA Jižní Korea níže a udělat další krok směrem ke své profesní cíle!