Keystone logo

2 EMBA Programy v Inovace 2024

Filtry

Filtry

 • EMBA
 • Obchodní podnikání
 • Inovace
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

   Popular study format

   EMBA Programy v Inovace

   EMBA je zkratka pro výkonné Masters v oboru Business Administration. Je Masters post-absolvent titul speciálně pro profesionály, jejichž cílem je umožnit studentům, aby si své pány za dva roky, zatímco ještě pracuje na plný úvazek.

   &nbsp

   Co je EMBA v oblasti inovací? Studenti, kteří absolvují tento pokročilý studijní program bude vybaven znalostí v základních oblastech strategie, financí, marketingu a účetnictví. Účastníci programu bude dále zdokonalovat své vůdčí schopnosti a naučí efektivní řízení organizace. Studenti se učí z pohledu celého podniku, a tyto znalosti využít k práci na kariéru v vrcholového managementu a vedení.

   &nbsp

   EMBA Inovace učí studenty, jak se dostat své nápady ze země, a jak řídit všechny aspekty rostoucí firmy.Je to dobrý titul pro učení dovednosti potřebné k úspěchu v vedoucí pozici v řadě průmyslových odvětví, nebo jako vedoucí své vlastní firmy.

   &nbsp

   EMBA tituly jsou navrženy tak, aby být dokončena za dva roky, tak školné a další náklady by měly být odpovídajícím způsobem vypočítat. Celkové náklady vydělávat stupně se pohybuje mezi institucemi, ale často současné zaměstnavatelé jsou ochotni čip a pomáhají dotovat náklady na stupně.

   &nbsp

   Absolventi s EMBA v oblasti inovací často jít na trh své vlastní start-up firem a provozovat malé a střední podniky v různých oblastech. Některé školy pomůže studentům s jejich prvním uvedení do provozu, což jim odborné vedení a školní prostředí, ve kterém se dostat své nápady ze země. Dalšími oblastmi, ve kterých mohou držitelé stupně najít práci jsou marketing a management, obě oblasti, ve kterých se mohou vzít svůj závazek k novým myšlenkám na ochotné publikum.

   &nbsp

   Získání EMBA v oblasti inovací on-line nabízí řadu výhod. Můžete studovat podle svého vlastního plánu, který je ideální pro lidi, kteří pracují ve stejnou dobu. On-line kurzy také umožňují studuje na vysokých školách po celém světě, aniž by museli opustit pohodlí domova. Ostatní studenti mohou dát přednost prostředí ve třídě. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.