Keystone logo

1 EMBA Programy v Energetický management 2024

Filtry

Filtry

 • EMBA
 • Energetika
 • Energetický management
Studijní obory
 • Energetika (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

   Popular degree type

   Popular study format

   Popular locations

   EMBA Programy v Energetický management

   Executive MBA je určen pro práci profesionálů, kteří chtějí, aby jejich kariéru na další úroveň. Navrhováním kurzů a projektů, které zdůrazňují stávající zkušenosti v reálném světě, mohou studenti očekávat, že získají další znalosti a zkušenosti, aby je prosadili.

   Co je EMBA v oblasti řízení energie? Tento stupeň se zaměřuje na rozšíření znalostí, které zaměstnanci vyšší úrovně, například manažeři a vedoucí pracovníci, již shromáždili ze svého času na pracovišti. Kurz práce a skupinová práce se zaměřují na pomoc studentům efektivně a účinně řídit energii jejich firem. Program se snaží pomoci studentům vytvořit a realizovat plán řízení energetiky.

   Ti, kteří se pokusí o EMBA v oblasti řízení energie, mohou očekávat, že se naučí různé finanční složky, jako je porozumění peněžním tokům a výkazům příjmů, které mohou být nezbytné při působení na výkonné úrovni. Dále se mohou naučit dobře pracovat na týmu, neboť skupinová práce je často součástí učebních osnov. Konečně se mohou naučit klíčové dovednosti v oblasti vedení, které se mohou dobře přenést na pozici vyšší úrovně.

   Náklady se budou lišit v závislosti na tom, který instituce se rozhodne zúčastnit. Stupeň trvá obvykle dva roky, pokud student současně pracuje ve své současné pozici.

   Správa energie je horkým tématem v dnešní době. S rychlým tempem se musí profesionálové držet prstů pulzu na trhu, aby mohli přijímat obchodní rozhodnutí, která mohou mít pozitivní dopad na jejich organizaci. Studenti, kteří úspěšně absolvovali tento titul, mohou být považováni za konkurenční kandidáty na požadované výkonné, řídící a finanční pozice v rámci organizací. Vzhledem k tomu, že tento předmět je tak dynamický, ti, kteří tuto EMBA dokončili, mohou být na trhu práce obzvlášť cennými.

   Máte-li zájem pracovat na EMBA v oblasti řízení energie, nabízí různé instituce tento stupeň. Začněte tím, že vyhledáte školy na místní nebo virtuální úrovni. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.