We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

3 EMBA Programy v Ekonomika Finance Finanční management 2024

Filtry

Filtry

  • EMBA
  • Ekonomika
  • Finance
  • Finanční management
Studijní obory
  • Ekonomika (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

EMBA Programy v Ekonomika Finance Finanční management

Master of Business Administration je skvělá volba pro jednotlivce, kteří chtějí rychle sledovat svou kariéru na manažerských pozicích. Studenti MBA jsou prezentováni s reálnými scénáři, které je mohou připravit na rychlý pokrok na pracovišti. Výsledkem je, že absolventi MBA jsou i nadále velkou poptávkou díky dovednostem, které získali v těchto programech.

Co je MBA ve finančním řízení? Jedná se o titul zaměřený na profesionály, kteří pracují ve finančních oblastech svých příslušných organizací a chtějí zvýšit své znalosti o nejnovějších nástrojích a technikách v oblasti finančního řízení. Tento typ titulu může připravit absolventy na výkonné vedoucí pozice. Studenti se mohou zapojit do kurzů zaměřených na témata jako strategické řízení, marketing, řízení projektů a účetnictví.

Studenti, kteří mají zájem o MBA v oblasti finančního řízení, mohou očekávat, že budou rozvíjet strategické myšlení a finanční dovednosti, které mohou být využity ke zlepšení osobního času a řízení peněz. Vyšší dovednosti v oblasti řešení problémů je mohou umístit na vyšší příležitosti a vyšší platy v práci.

Náklady na MBA se budou lišit v závislosti na škole a typu nabízeného programu. Studenti, kteří mají zájem, by si měli být jisti, že zkoumají dostupné programy, které spadají do jejich finančních možností.

Existují četné příležitosti pro absolventy s MBA v pověření finančního řízení. Některé z těchto pozic mohou zahrnovat finanční analytika, manažera finančního oddělení, investičního bankéře a finanční ředitele. Absolventi mohou zvolit práci pro mezinárodní korporace, vládní organizace nebo neziskové organizace. Někteří lidé se také rozhodli pracovat jako konzultanti nebo podnikatelé. Vzhledem k tomu, že se jedná o pokročilý stupeň, MBA může také připravit absolventy pro doktorské programy.

MBA v programech finančního řízení lze nalézt na univerzitách po celém světě. Studenti, kteří mají zájem o studium, by měli hledat program, který splňuje jejich potřeby a plán. Třídy lze absolvovat v různých formátech včetně denního, částečného, ​​osobního nebo on-line. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.