Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 EMBA Programy v Obchodní podnikání v Raleigh, Spojené státy americké 2023

5 EMBA Programy v Obchodní podnikání v Raleigh, Spojené státy americké 2023

overview

Raleigh se nachází v Severní Karolíně, USA. Město je domovem mnoha veřejných, komunitní a soukromé (pro zisk), vysokoškolských zařízení. Spolu s vynikající akademické kvality jsou orgány známý pro sportovní a rekreační akce.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Poté, co jste získali právnický titul podnikání a mají významný hands-on zkušeností, je dalším krokem je Executive MBA (EMBA). Programy kombinují základy, jako jsou finance, účetnictví a marketingu se vedení studií, které se dostane do vysoké úrovni výkonných a řídících funkcích.

read_more

filters

  • EMBA
  • Spojené státy americké
  • Obchodní podnikání
fields_of_study
  • Obchodní podnikání (5)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format