Keystone logo

Najděte si svůj dvojí titul MBA

Co studovat
Kde studovat

Programy dvou stupňů

Dvojitý titul MBA nebo EMBA umožňuje studentům kombinovat obchodní titul s jiným postgraduálním studijním programem. Mezi příklady dalších oborů, na kterých se studenti duálních studijních programů podílejí, patří inženýrství, právo, veřejné zdraví, zdravotnická správa, biomedicína, sociální práce, ekonomie a ošetřovatelství. Programy MBA Dual Degree často trvají o jeden rok méně, než kdyby student studoval oba tituly samostatně, ale tento časový rámec se liší v závislosti na programu a univerzitě. Studium MBA Dual Degree může být přísné a náročné, ale výsledky mohou být velmi obohacující jak profesionálně, tak osobně. Rozmanitost různých dvoustupňových programů může být ohromující - nenechte se tím zastavit! Začněte hledání tím, že se podíváte na nejoblíbenější obchodní dvojí stupně uvedené níže.

Nejlepší programy dvou stupňů

Duální stupně jsou nabízeny v řadě různých oborů. Podívejte se na některé z nejpopulárnějších obchodních stupňů níže!

Země s nejvyšším dvojím stupněm

Dual Degrees jsou dostupné na univerzitách po celém světě. Udělejte si svůj dvojí titul v jednom z těchto nejoblíbenějších míst:

Nejlepší města dvou stupňů

Existuje mnoho populárních dvojích stupňů nabízených některými z nejvyšších obchodních škol a univerzit ve městech uvedených níže: