Keystone logo

15 MBA Programy v Obchodní podnikání Digitální Business 2024

Filtry

Filtry

  • Obchodní podnikání
  • Digitální Business
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (15)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MBA Programy v Obchodní podnikání Digitální Business

Pojem digitálního podnikání se týká aplikace digitálních technologií ke zlepšení nabídky společnosti, interakcí se zákazníky a interních procesů. Jeho cílem je vytvořit další hodnotu využitím technologie k inovaci obchodních modelů, zlepšení zákaznické zkušenosti a podpoře klíčových operací.

Titul digitálního podnikání vás naučí dovednosti a znalosti potřebné pro práci v rychle se měnícím digitálním světě. Naučíte se základní obchodní témata, jako je účetnictví, finance, marketing a management, a také technické dovednosti v oblasti informatiky, vývoje webu a analýzy dat.

Získáte také znalosti o technologiích a nástrojích používaných k vytváření digitálních produktů a služeb a také o strategiích jejich používání. S tímto titulem budete připraveni porozumět a aplikovat vznikající technologie v obchodním kontextu, což je klíčem k prosperitě v dnešní ekonomice.

S titulem v digitálním podnikání můžete pracovat v oblastech, jako je digitální marketing, vývoj webových aplikací, analýza dat, e-commerce a další. Své znalosti budete moci využít k vytváření nových nápadů pro podniky a organizace. Můžete dokonce začít podnikat nebo se stát podnikatelem.