Keystone logo
Najděte si své MBA

Najděte si studium MBA

Co chcete studovat?
Kde chcete studovat?

Master of Business Administration (MBA) je postgraduální titul, který je udělován studentům, kteří zvládli studium podnikání. Programy MBA jsou považovány za jedny z nejprestižnějších na světě. Studenti MBA programů studují teorii a aplikaci obchodních a manažerských principů. Programy MBA vybavují studenty znalostmi, které lze aplikovat na různé reálné obchodní situace.

MBA může přidat další konkurenční výhodu do jakéhokoli profesionálního životopisu - ať už přicházíte přímo z vysokoškolského studia nebo jste pracující profesionál. MBA programy v mezinárodním podnikání, MBA programy v HR, MBA programy v oblasti financí, MBA programy v managementu, MBA programy v IT, MBA programy v marketingu a mnoho dalších jsou použitelné pro různé obchodní oblasti. Programy MBA budou přínosem pro profesionály hledající zaměstnání ve veřejném, neziskovém a soukromém sektoru nebo dokonce vlastnictví podniku.

Rozmanitost různých programů MBA může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat tím, že se podíváte na nejoblíbenější programy MBA uvedené níže.

Nově přidané programy