Keystone logo
Najděte si své MBA

Najděte si své MBA

Co studovat
Kde studovat

MBA programy

Master of Business Administration (MBA) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Programy MBA jsou považovány za jedny z nejprestižnějších na světě. Studenti MBA programů studují teorii a aplikaci principů podnikání a managementu. Programy MBA vybaví studenty znalostmi, které lze aplikovat na různé situace v reálném světě podnikání.

MBA může přidat další konkurenční výhodu do jakéhokoli profesního životopisu - ať už přicházíte přímo z bakalářského studia nebo jste pracující profesionál. MBA programy v mezinárodním podnikání , MBA programy v HR , MBA programy v financích , MBA programy v managementu , MBA programy v IT , MBA programy v marketingu a mnohé další jsou použitelné v různých oblastech podnikání. Programy MBA budou přínosem pro profesionály hledající zaměstnání ve veřejném, neziskovém i soukromém sektoru nebo dokonce ve vlastnictví firmy.

Rozmanitost různých programů MBA může být ohromující - nenechte se tím zastavit! Začněte hledání tím, že se podíváte na nejoblíbenější programy MBA uvedené níže.