We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Najděte si MBA na částečný úvazek

Najděte si kombinované studium MBA

Co chcete studovat?
Kde chcete studovat?

MBA a EMBA tituly jsou postgraduální akademické programy nabízené obchodními školami nebo obchodními fakultami na univerzitách. Obchodní programy jsou nabízeny ve školách po celém světě a mají širokou škálu koncentrací. Držení MBA nebo EMBA dává studentům solidní porozumění podnikání, stejně jako kritické, analytické a strategické myšlení dovednosti potřebné k udržení manažerských a vedoucích pozic.

Mnoho univerzit po celém světě nabízí MBA a EMBA, online, na částečný úvazek i na akademické půdě. Je běžné, že se studenti specializují na obor v rámci obchodní disciplíny, jako je mezinárodní obchod, marketing, podnikání, projektový management atd.

Rozmanitost různých obchodních programů může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat tím, že se podíváte na nejoblíbenější obchodní tituly a jsou uvedeny níže.

1 rok MBA Částečný úvazek

Jeden rok na částečný úvazek MBA poskytuje studentům rychle sledovanou, přísnou příležitost získat cenné obchodní kvalifikace. Částečný úvazek 1 rok MBA programy otevírají dveře pro pracovníky na plný úvazek nebo pro ty, kteří mají rodinné závazky, aby to byla výhodná investice do jejich profesionální kariéry.

1 rok MBA na částečný úvazek

Jednoroční Part Time MBA poskytuje studentům rychlou a přísnou příležitost získat cenné obchodní kvalifikace. Part Time 1 rok MBA programy otevírají dveře profesionálům pracujícím na plný úvazek nebo těm, kteří mají rodinné závazky, aby to byla výhodná investice do jejich profesní kariéry.

Nově přidané programy