Keystone logo
Najděte si MBA na částečný úvazek

Najděte si kombinované studium MBA

Co chcete studovat?
Kde chcete studovat?

MBA a EMBA tituly jsou postgraduální akademické programy nabízené obchodními školami nebo obchodními fakultami na univerzitách. Obchodní programy jsou nabízeny ve školách po celém světě a mají širokou škálu koncentrací. Držení MBA nebo EMBA dává studentům solidní porozumění podnikání, stejně jako kritické, analytické a strategické myšlení dovednosti potřebné k udržení manažerských a vedoucích pozic.

Mnoho univerzit po celém světě nabízí MBA a EMBA, online, na částečný úvazek i na akademické půdě. Je běžné, že se studenti specializují na obor v rámci obchodní disciplíny, jako je mezinárodní obchod, marketing, podnikání, projektový management atd.

Rozmanitost různých obchodních programů může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat tím, že se podíváte na nejoblíbenější obchodní tituly a jsou uvedeny níže.

1 rok MBA Částečný úvazek

Jeden rok na částečný úvazek MBA poskytuje studentům rychle sledovanou, přísnou příležitost získat cenné obchodní kvalifikace. Částečný úvazek 1 rok MBA programy otevírají dveře pro pracovníky na plný úvazek nebo pro ty, kteří mají rodinné závazky, aby to byla výhodná investice do jejich profesionální kariéry.

1 rok MBA na částečný úvazek

Jednoroční Part Time MBA poskytuje studentům rychlou a přísnou příležitost získat cenné obchodní kvalifikace. Part Time 1 rok MBA programy otevírají dveře profesionálům pracujícím na plný úvazek nebo těm, kteří mají rodinné závazky, aby to byla výhodná investice do jejich profesní kariéry.

Nově přidané programy