Keystone logo
Najděte si MBA na částečný úvazek

Najděte si MBA na částečný úvazek

Co studovat
Kde studovat

Programy na částečný úvazek

Tituly MBA a EMBA jsou postgraduální akademické programy nabízené obchodními školami nebo obchodními fakultami na univerzitách. Obchodní programy jsou nabízeny ve školách po celém světě a mají širokou škálu koncentrací. Držení titulu MBA nebo EMBA dává studentům solidní znalosti o podnikání, stejně jako dovednosti kritického, analytického a strategického myšlení nezbytné pro zastávání manažerských a vedoucích pozic.

Mnoho univerzit po celém světě nabízí MBA a EMBA, online, na částečný úvazek i na akademické půdě. Je běžné, že se studenti specializují na obor v rámci obchodní disciplíny, jako je mezinárodní obchod, marketing, podnikání, projektový management atd.

Rozmanitost různých obchodních programů může být ohromující – nenechte se tím zastavit! Začněte hledat tím, že se podíváte na nejoblíbenější obchodní tituly a jsou uvedeny níže.

Duální tituly na částečný úvazek

Částečný úvazek Dual Degrees umožňuje studentům přizpůsobit si své vzdělání kombinací různých postgraduálních studijních programů do jednoho a zároveň vést aktivní život. Studium na částečný úvazek Dual Degree umožňuje studentům specializujícím se na dva akademické obory najednou a stát se specialisty v podnikání s jiným oborem.

1 rok MBA na částečný úvazek

Jednoroční Part Time MBA poskytuje studentům rychlou a přísnou příležitost získat cenné obchodní kvalifikace. Part Time 1 rok MBA programy otevírají dveře profesionálům pracujícím na plný úvazek nebo těm, kteří mají rodinné závazky, aby to byla výhodná investice do jejich profesní kariéry.