Keystone logo
Najděte si svou EMBA

Najděte svou EMBA

Co studovat
Kde studovat

EMBA - Executive MBA

EMBA (Executive MBA) je postgraduální titul v oboru podnikání, který je určen pro profesionály s významnými pracovními zkušenostmi. Programy EMBA poskytují studentům znalosti a dovednosti k postupu ve své kariéře, často na výkonné vedoucí a manažerské pozice. Většina programů EMBA může být dokončena za méně než 2 roky a jsou navrženy tak, aby studenti mohli získat titul a zároveň pokračovat v práci. To je důležitou součástí programů EMBA, protože studenti mohou přinést své znalosti na pracovišti do vzdělávacího prostředí.

Studenti, kteří získávají EMBA, pocházejí ze soukromého, neziskového a vládního sektoru az mnoha průmyslových odvětví. Mnoho univerzit nabízejících programy EMBA také nabízí tento titul prostřednictvím distančního studia. Kurz pro titul EMBA bude zahrnovat základy podnikání, jako jsou finance, marketing a účetnictví, a může zahrnovat důraz na vedení a řízení v různých odvětvích podnikání.

Rozmanitost různých programů EMBA může být ohromující - nenechte se tím zastavit! Začněte hledání tím, že se podíváte na nejoblíbenější programy EMBA uvedené níže.