Keystone logo
Najděte si svou EMBA

Najděte si studium EMBA

Co chcete studovat?
Kde chcete studovat?

EMBA (Executive MBA) je postgraduální titul v oboru podnikání, který je určen pro profesionály s významnými pracovními zkušenostmi. Programy EMBA poskytují studentům znalosti a dovednosti, aby mohli postupovat ve své kariéře, často na výkonné vedoucí a manažerské pozice. Většina programů EMBA může být dokončena za méně než 2 roky a jsou navrženy tak, aby studenti mohli získat titul při pokračování v práci. To je důležitá součást programů EMBA, protože studenti mohou přinést své znalosti na pracovišti do vzdělávacího prostředí.

Studenti, kteří vydělávají EMBA, pocházejí ze soukromého, neziskového a vládního sektoru a z mnoha průmyslových odvětví. Mnoho univerzit nabízejících programy EMBA také nabízí tento titul prostřednictvím distančního vzdělávání. Kurz pro titul EMBA bude zahrnovat základy podnikání, jako jsou finance, marketing a účetnictví, a může zahrnovat důraz na vedení a řízení v různých obchodních sektorech.

Rozmanitost různých programů EMBA může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat tím, že se podíváte na nejoblíbenější programy EMBA uvedené níže.