Keystone logo
Najděte si svůj dvojí titul MBA

Najděte si svůj dvojí titul MBA

Co studovat
Kde studovat

Programy dvou stupňů

Dvojitý titul MBA nebo EMBA umožňuje studentům kombinovat obchodní titul s jiným postgraduálním studijním programem. Mezi příklady dalších oborů, na kterých se studenti duálních studijních programů podílejí, patří inženýrství, právo, veřejné zdraví, zdravotnická správa, biomedicína, sociální práce, ekonomie a ošetřovatelství. Programy MBA Dual Degree často trvají o jeden rok méně, než kdyby student studoval oba tituly samostatně, ale tento časový rámec se liší v závislosti na programu a univerzitě. Studium MBA Dual Degree může být přísné a náročné, ale výsledky mohou být velmi obohacující jak profesionálně, tak osobně. Rozmanitost různých dvoustupňových programů může být ohromující - nenechte se tím zastavit! Začněte hledání tím, že se podíváte na nejoblíbenější obchodní dvojí stupně uvedené níže.

Nejlepší programy dvou stupňů

Duální stupně jsou nabízeny v řadě různých oborů. Podívejte se na některé z nejpopulárnějších obchodních stupňů níže!

Země s nejvyšším dvojím stupněm

Dual Degrees jsou dostupné na univerzitách po celém světě. Udělejte si svůj dvojí titul v jednom z těchto nejoblíbenějších míst:

Nejlepší města dvou stupňů

Existuje mnoho populárních dvojích stupňů nabízených některými z nejvyšších obchodních škol a univerzit ve městech uvedených níže:

Nově přidané programy