Keystone logo
Najděte si svůj dvojí titul MBA

Najděte si dvouoborové studium MBA

Co chcete studovat?
Kde chcete studovat?

Duální stupeň MBA nebo EMBA umožňuje studentům kombinovat obchodní titul s jiným postgraduálním studijním programem. Některé příklady dalších oborů, kterých se studenti programů Dual Degree účastní, jsou inženýrství, právo, veřejné zdraví, správa zdraví, bio-medicína, sociální práce, ekonomie a ošetřovatelství. Programy MBA Dual Degree často trvá o jeden rok méně, než kdyby student absolvoval oba tituly samostatně, ale tento časový rámec se liší v závislosti na programu a univerzitě. Sledování MBA Dual Degree může být přísné a náročné, ale výsledky mohou být velmi obohacující jak profesionálně, tak osobně. Rozmanitost různých duálních studijních programů může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat tím, že se podíváte na nejoblíbenější duální tituly Business uvedené níže.

Špičkové programy s duálními stupni

Duální stupně jsou nabízeny v řadě různých oborů. Podívejte se na některé z nejpopulárnějších obchodních titulů níže!

Nejlepší země s duálními stupni

Dual Degrees jsou k dispozici na univerzitách po celém světě. Vezměte si svůj Dual Degree v jednom z těchto nejoblíbenějších míst:

Nejlepší města dvou stupňů

Existuje mnoho populárních dvojích stupňů nabízených některými z nejvyšších obchodních škol a univerzit ve městech uvedených níže:

Nově přidané programy