Keystone logo
Vietnam

Nejlepší univerzity pro MBA Programy v Vietnam 2024

Počet institucí: 36
  • Manchester, Spojené království
  • Budapest, Maďarsko
  • + 62 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Hanoi, Vietnam

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Ton Duc Thang University je veřejná vysoká škola provozovaná v rámci Vietnamské generální konfederace práce, založené 24. září 1997.

  • Nha Trang, Vietnam

  Vítejte na Nha Trang University (NTU), která se nachází v údajně nejkrásnějším pobřežním městě ve Vietnamu. Nha Trang University je jednou z 50 veřejných univerzit ve Vietnamu s více než 50letou historií a vývojem.

  • Tuy Hòa, Vietnam

  Posláním Mientrung University of Civil Engineering je trénovat vysoce kvalitní lidské zdroje v oblasti stavebnictví a dalších oborů; aplikovat výzkum, přenášet znalosti a technologie do podnikatelské komunity a společnosti.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Hoa Sen University již dlouho uznávána jako proaktivní a chytrá soukromá vysokoškolská instituce, která společnosti poskytuje jednotlivce plně vybavené intelektuálními a morálními standardy, bohatou životní zkušenost, dobře definovanou profesní orientaci a odhodlané ambice. Absolventi absolvující výcvikové programy Hoa Sen University jsou oceňováni, pokud jde o jejich profesionální efektivitu a společensky vlivné lidské ctnosti.

  • Sơn La, Vietnam

  Univerzita Tay Bac byla založena rozhodnutím předsedy vlády č. 39/2001 / QD-TTG ze dne 23. března 2001 na základě Northwest College of Education, předchůdcem byla Střední škola pedagogická. Thajská autonomní oblast byla založena v roce 1960.

  • Qui Nhơn, Vietnam

  Vítejte na Quy Nhon University - jedné z předních vysokoškolských institucí ve Středním Vietnamu. Quy Nhon University se nachází v centru pobřežního města Quy Nhon, provincii Binh Dinh, nejjižnějšího bodu klíčového ekonomického regionu středního Vietnamu a centrálního bodu regionu jih-střed - střední vysočina, který se nachází na křižovatce státní silnice 1 a National Road 19, považovaná za bránu do moře východo-západního ekonomického koridoru.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Ho Či Minova univerzita dopravy přímo pod ministerstvem dopravy je největší multidisciplinární školící univerzitou v odvětví dopravy na jihu Vietnamu. Ho Či Minova univerzita dopravy je odpovědná za školení lidských zdrojů pro sektor dopravy, zejména námořní, silniční, vnitrozemské vodní a železniční.

  • Thanh Hóa, Vietnam

  24. září 1997 vydal předseda vlády rozhodnutí č. 797 / QĐ-TTg o zřízení Hong Duc University (HDU) sloučením tří terciárních institucí: College of Education, College of Economics and Technique a Thanh Hoa Lékařská fakulta (dříve známá pro více než 40letý tréninkový experiment). HDU byl prvním z vietnamských vzdělávacích systémů, který byl vybudován novým modelem: veřejná multidisciplinární instituce působící pod jurisdikcí lidového výboru provincie Thanh Hoa a pod dohledem ministerstva školství a vzdělávání.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Vítejte na University of Science, jednom ze šesti vážených členů vietnamského národního univerzitního systému v Ho Či Minově městě. Historie naší univerzity začala v roce 1941 založením Indochina College of Science, která se poté stala Přírodovědeckou fakultou v Saigonu v roce 1956. Ve spolupráci s Fakultou dopisů byla naše instituce v roce 1977 přejmenována na University Hochiminh City.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Nachází se v samém srdci průmyslové oblasti, univerzita je po více než půl století vzdělávacím, výzkumným střediskem a vzdělávacím příležitostí v Ho Či Minově městě. Vysoká škola Ho Chi Minh City University of Technology and Education založená v roce 1962 jako College Board of Technical Education s 5 inženýrskými obory, se pozoruhodně proměnila v multidisciplinární univerzitu.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Ho Chi Minh City Open University je vysokoškolská instituce nabízející různé programy od místního až po distanční vzdělávání a učení v satelitních akademických centrech; jeho cílem je uspokojit různé vzdělávací potřeby společnosti a přispět k obohacení lidských zdrojů v zemi.

  • Vũng Tàu, Vietnam

  Univerzita Ba Ria - Vung Tau se nachází v pobřežním městě Vung Tau v provincii Ba Ria - Vung Tau, které je bránou do východního moře provincií na jihovýchodě a centrem hospodářství, financí, kultury, cestovního ruchu, dopravy a vzdělávání na jihovýchodě a pohodlné spojení s Ho Či Minovým městem a dalšími okolními provinciemi po zemi, vzduchem, vodními cestami a železnicí. Město Vung Tau, které vlastní mnoho krásných pláží a dobře vybavenou infrastrukturu, je známou turistickou destinací na jihu a logistickou oblastí vietnamského ropného a plynárenského průmyslu. Univerzita Ba Ria - Vung Tau je jedinou univerzitou ve městě Vung Tau, která je vzdělávací institucí poskytující multidisciplinární lidské zdroje pro provincii Ba Ria - Vung Tau, sousední provincie i celou zemi. BVU je také vědeckým výzkumným střediskem provincie Ba Ria - Vung Tau, kde byly prováděny a aplikovány výzkumné projekty týkající se aplikace a přenosu pokročilé vědy a technologie ve společnosti a výrobě.