Keystone logo
Spojené království

Studie MBA v Spojené království 2024

Studovat v Spojené království

Studenti, kteří studují absolvent úrovni podnikání ve Velké Británii bude studovat v jedné země 's mnoha univerzit, z nichž mnohé mají bohatou historii silných akademiků. Absolvent úrovni obchodní stupeň ve Velké Británii je Masters of Business Administration stupně. MBA titul z univerzity ve Velké Británii bude vytvářet větší potenciál výdělku pro obchodní profesionály. To může také zlepšit pracovní příležitosti, že vás ve frontě na povýšení a vyšší prestiž ve své vlastní kariéře. To také může otevřít dveře přepínat svou kariéru. Akademický rok na programu MBA ve Velké Británii je rozdělen do semestrů. Pád semestr probíhá od září do prosince. Studenti pak obdrží prázdninové přestávce, pak začít znovu v lednu s jarním semestru běží do května. Některé školy budou mít letní programy stejně. Studenti mohou v plánu strávit kdekoli od 16.000 libra na 73.000 liber na programu MBA ve Velké Británii.Rozdíl bude záviset na zvoleném pro studium vysoké školy. Více prestižní univerzita je na světovém trhu, více studie bude stát Zahraniční studenti mohou požádat o programu MBA ve Velké Británii, pokud mají bakalářský titul a pracovní zkušenosti v obchodním světě. Bakalářský titul nemusí být v podnikání, ale to je třeba prokázat studenta 's akademické zdatnosti, protože program MBA je podrobný, přesný program. Po dokončení studia, budou vaše možnosti kariéry bylo skvělé. Většina společností bude uznávat MBA z britské univerzity. Pokud jste již bylo v kariéře, můžete mít nárok na novou pozici nebo povýšení. Pokud tomu tak není, budete dát si na okraj, jak si hledat práci v přeplněném trhu. Váš celkový příjem potenciál bude mnohem vyšší, jak je dobře.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  628
 • Podíl na inženýrských sítích

  83
 • Internetové předplatné

  35
 • Místní doprava

  79

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  8
 • Lístek do kina

  12
 • Pinta místního piva

  5

O Spojené království

Spojené království se nachází na ostrově jen kousek od pobřeží kontinentální Evropy. Tento evropský národ byl vlivný v západní historii. Je to z kolonií usadili lidmi ze Spojeného království, že mnoho moderních zemí rozvinutých. Velká Británie patří Anglie, Skotska, Walesu a Severním Irsku. Často je také nazýván "Anglie " nebo "Británie, ", ale oficiální název je Velká Británie. V současné době ve Velké Británii je ekonomický a vojenský vůdce v globální ekonomice, a významně přispěly k ekonomice, kultuře a vědeckého poznání moderního světa. V současné době, to je také známý svým kultovním královské rodiny, které se staly celebrity druhů v globální kultuře.

Vízové požadavky

Studentské vízum úrovně 4 (Všeobecné) bylo nahrazeno tzv. „Studentskou cestou“. Studentská cesta je nové britské studentské vízum, které bude k dispozici také státním příslušníkům EHP, kteří před brexitem nepotřebovali vízum ke studiu ve Velké Británii.

Studentská cesta (věky 18+)

Dětská studentská cesta (ve věku 4 - 17 let, která nahradila dětské studentské vízum Tier 4)

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentská trasa

Cena a měna

GBP 348

Aktuální poplatky za studentská víza ve Velké Británii jsou:

 • 348 GBP, pokud se ucházíte ze zemí mimo Spojené království.
 • 475 GBP, pokud žádáte o prodloužení nebo přepnutí na studentské vízum zevnitř Velké Británie.

Kdo může žádat o vízum?

Každý, kdo vstupuje do země za účelem studia, musí požádat o studentské vízum, pokud vstoupí po 1. lednu 2021. To zahrnuje státní příslušníky EU/EHP, kteří dříve nepotřebovali vízum ke vstupu do Spojeného království pro studium. Budete muset dosáhnout 70 bodů v systému založeném na bodech, který měří, zda splňujete požadavky na studium ve Velké Británii. To zahrnuje:

 • Byli jste přijati do schválené instituce?
 • Máte finanční prostředky na financování svého pobytu ve Velké Británii?
 • Znalost angličtiny?
 • Splňuje váš kurz požadavky na kurz?

Ti, kteří absolvují britskou vzdělávací instituci do léta 2021 a po něm, budou moci požádat o postgraduální vízum, což jim umožní pracovat/hledat práci ve Velké Británii až 2 roky.

Kde můžete žádost podat?

Centrum žádostí o vízum ve Velké Británii/Online

O

britské studentské vízum můžete požádat v britském středisku pro podávání žádostí o vízum ve vaší domovské zemi. Seznam britských středisek pro podávání žádostí o víza po celém světě najdete zde: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

Můžete také požádat o britské studentské vízum online prostřednictvím webových stránek UK Home Office Visas and Immigration Service. Můžete začít zde: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationality?p=student_out_uk

webová stránka:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

Jak provést aplikaci?

Chcete-li získat britské studentské vízum, nejprve budete muset být přijati na kurz. U většiny kurzů budete také muset prokázat, že rozumíte angličtině na požadovanou úroveň.

Proces žádosti o studentské vízum ve Velké Británii se mírně liší v závislosti na typu britského studentského víza, o které žádáte.

Pro vaši žádost o britské studentské vízum, budete muset poskytnout následující:

 • cestovní pas nebo cestovní průkaz
 • důkaz, že můžete pokrýt svůj kurz a životní náklady
 • doklad o souhlasu rodičů nebo zákonných zástupců, pokud jste mladší 18 let
 • doklad o přijetí do kurzu
 • doklad o zaplacení příplatku za zdravotní péči

V závislosti na zemi původu možná budete muset podat test na tuberkulózu.

Když přijedete do Velké Británie, možná budete muset zaregistrovat své britské studentské vízum u policie. Měli byste obdržet informace o tom, zda se potřebujete zaregistrovat ve své britské studentské vízové nálepce nebo dopise od britské ministerstva vnitra. Budete také muset požádat o biometrické povolení k pobytu, pokud pobýváte ve Velké Británii déle než 6 měsíce.

Kdy byste měli podat žádost?

O

studentské vízum můžete požádat až 6 měsíce před zahájením kurzů. Doba zpracování studentských víz ve Velké Británii se liší podle toho, odkud se ucházíte, ale obecně obdržíte rozhodnutí uvnitř 3 týdny, pokud žádáte ze zemí mimo Spojené království, a uvnitř 8 týdny, pokud se ucházíte ve Velké Británii.

Délka všeobecného studentského víza závisí na délce vašeho kurzu a můžete požádat o jeho prodloužení, pokud si přejete zůstat ve Velké Británii pracovat nebo pokračovat v dalším studiu. Dětské studentské vízum je platné po dobu trvání kurzu, maximálně 6 let, a lze jej prodloužit. Délka krátkodobého studentského víza nesmí překročit délku vašeho kurzu a nelze ji prodloužit.

Doba zpracování

3 Weeks

Pracovní příležitosti

Zahraniční studenti mohou za určitých podmínek pracovat se studiem ve Velké Británii. Typ práce, kterou můžete udělat, bude záviset na tom, co studujete a zda budete pracovat během školního semestru nebo během přestávek.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Hlavní důvody pro odmítnutí studentských víz jsou:

 1. Chybějící nebo nesprávné dokumenty;
 2. Nesplnění finančních požadavků;
 3. Nesprávný formát dokumentu.