Keystone logo

Studie MBA v Spojené arabské emiráty 2023

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  645
 • Podíl na inženýrských sítích

  49
 • Internetové předplatné

  100
 • Místní doprava

  81

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  8
 • Lístek do kina

  11
 • Pinta místního piva

  9

O Spojené arabské emiráty

Sdílení pozemní hranice se Saúdskou Arábií a Ománu a námořních hranic s Pákistánem, Íránem a Katar, Spojené arabské emiráty (SAE) je poměrně nová země (zal. 1971), složený ze sedmi emirátů (knížectví), každý se řídí pomocí emíra, který, as skupina, tvoří Spojené arabské emiráty 's federální Nejvyšší rada. Abu Dhabi je hlavním městem Spojených arabských emirátech, arabština je jeho oficiální jazyk a islám je státním náboženstvím. Vzhledem ke své masivní zásob ropy a zemního plynu, SAE má vysoký příjem hospodářství a značný přebytek obchodní bilance. Dubaj je nejlidnatější město Spojených arabských emirátů 's, a je také považován za obchodní brána do Afriky a západní Asie, tankování ekonomiku teprve druhý do Saúdské Arábie, s HDP ve výši více než 370000000000dolar ročně. Kromě toho, UAW byl zařazen do top 20 nejlepších zemí obchodovat s, založený na jejím právním prostředí a rostoucí ekonomiky.

Studovat v Spojené arabské emiráty

Vydělávat obchodní stupeň ve Spojených arabských emirátech bakalářské, magisterské a doktorské tituly v oblasti obchodu a obchodních speciality jsou k dispozici ve Spojených arabských emirátech na veřejných a soukromých vysokých školách. Komise pro akademické akreditaci byl zřízen Ministerstvem vysokého školství a vědeckého výzkumu, aby bylo zajištěno řádné udělení licence se vztahuje na vysokých školách, stejně jako jejich studijních programů. Kromě vysokých škol, SAE má také mezinárodní univerzity nazývá globální partnerství, které jsou umístěny ve speciálních zónách s názvem Academic City a Dubaj Knowledge Village. Globální partnerství jsou multi-univerzitní komplexy, které obstarávají pro studenty oblasti, kteří z nějakého důvodu nemohou studovat v zahraničí, ale chtějí získat vzdělávací zkušenost podobnou studium v ​​zahraničí.Poplatky za studium a délka délek programu studijních programů míry jsou ekvivalentní k evropským délky programu, s Bachelor of Arts s tři-čtyřiroků a mistr 's ohledem další jeden nebo dva roky. Dokončení doba doktorského stupně závisí na oblasti specializace, že student sleduje, přičemž některé oblasti, které vyžadují další akademický výzkum než ostatní. Školné je ve Spojených arabských emirátech mnohem vyšší než ve většině ostatních zemí. I když je finanční pomoc pro studenty, kteří se kvalifikují, mnozí nemají nárok jen proto, že na capita příjem je výrazně nad průměr a plyn / ceny energie jsou nízké. Proč Získejte obchodní stupeň ve Spojených arabských emirátech systému vysokého školství ve Spojených arabských emirátech se rozšířila? A významně se vyvinul v posledním desetiletí a nyní nabízí širokou škálu obchodních stupňů, z BA v aplikované Business a globální ekonomiky na magisterský 's titul v oboru mezinárodní obchod a marketing a finance.Pracovní příležitosti existují, ale konkurence je nelítostná mezi společnosti, které chtějí najmout jen ty nejlepší a nejbystřejší držáky UAE stupně.

Visa Requirements

Students who want to study in UAE need to apply for the UAE Student Visa. Student visas are offered for full-time programs. There are short-term and long-term visas.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

UAE Student Visa

Cena a měna

The cost of a residence permit for student depends on the sponsor (parent or university), the jurisdiction of the sponsor (in case of university), if the applicant is inside or outside of the UAE and if the application is processed in a normal or expedited way.

Kdo může žádat o vízum?

United Arab Emirates law requires all non-national (except GCC nationals) students to obtain a ‘Student Entry Permit’, followed by a ‘Student Residence Visa’ for the duration of their studies. The GCC (Gulf Cooperation Council) member states are Bahrain, Kuwait, Oman, Qatar, Saudi Arabia, and the United Arab Emirates.

Kde můžete žádost podat?

UAE universities

The UAE Student Visa for international students is facilitated by the UAE universities themselves. Students can send their documents directly to the university.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Once the university sends you the offer letter for the program and you accept it, it will initiate the visa application process. The UAE student Visa does not require international students to appear for a separate visa interview.

While the documentation process might vary from university to university, some of the commonly required documents for UAE Student Visa are:

 • Colored Passport copy valid at least for seven months.
 • Colored passport size photograph
 • Filled University forms
 • Tuition and Visa fee receipt copy
 • Completed medical insurance documentation

Kdy byste měli podat žádost?

Ideally, the student visa process should start at least 1–2 months prior to the beginning of the semester, so that they can take care of the other aspects of the departure checklist. It usually takes around 15–20 days for the visa to be processed, however, that varies from university to university. International students also have the option of choosing Express processing, which costs more than normal processing. Under Express processing, students can get the UAE Students Visa within 10 days.

UAE student visas are valid for a period of 12 months. International students have to renew their student visa at the end of the 12 month period if their program is longer than that period. Students will be charged a visa renewal and health insurance fee for the renewal. International students have to submit their visa renewal documents at least a month prior to the date of visa expiry.

Doba zpracování

20 Days

Pracovní příležitosti

International students in the UAE can take up on-campus, as well as off-campus work. However, they would require permission for their university for this. If students have university sponsorship, they can approach the UAE Labor department to obtain a permit to take up part-time jobs in UAE.

The approximate cost of a student residence permit is Dh2,500 excluding security deposit (if applicable), file opening fees (if applicable), legalization of documents, and translation (if required). Additional fees of Dh500 for a student work permit will apply.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

There are, usually, three reasons why your UAE Student Visa could be rejected:

 1. The immigration body might deny it.
 2. The university registrar might reject it.
 3. The student might fail to clear the medical test (required under the Student visa application process).