We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Singapur

Studie MBA v Singapur 2024

Studovat v Singapur

Vydělávat obchodní stupeň v Singapuru chválil v roce 2010, jak mít světovou přední vzdělávací systém a vhodný pro vyznamenání britským ministrem školství, Singapore tráví téměř 20 procent svého ročního státního rozpočtu o základním a vysokoškolským vzděláním. Studenti mohou získat obchodní stupeň na některé z několika národních univerzit v Singapuru nabízí bakalářské, magisterské 's a doktorské tituly. Veřejné, soukromé a zahraniční univerzity existují také s tím, že Chicago Business School a Technische Universität München poskytování obchodních stupňů pro Singapur a mezinárodní studenty. Specializované čtyřleté obchodní míry zahrnují Bachelor of Arts v administrativě, obchodní management, Enrepreneurship a mezinárodního obchodu. Doktorské obchodní stupňů umožňují studentům získat na univerzitách jako instruktoři, nebo jako vedoucí osobnosti výzkumu.Singapur je také známý pro své lpění na "" meritokracie, ideologii, zásadní pro jejich vzdělávacího systému, který identifikuje nejlepší studenty a připravuje je na vedoucích pozicích. Studenti vykazující vynikající studijní výsledky záznamy jsou obvykle uděluje vstup do speciálních studijních programů, které se vzdali nebo snižují školné. Poplatky za studium Náklady čtyřletého obchodní stupeň v Singapuru je asi může lišit od jedné školy do druhé, ale i mnoho vysokých škol nabízí snížené sazby školné dotovaného vládou v rámci programu s názvem Scheme Školné Grant a mnoho stipendia. Proč Získat obchodní stupeň v Singapuru? Protože jeho vynikající vzdělávacího systému, dotované školné příležitosti a rychle se rozvíjející ekonomiky, Singapore nabízí výjimečné akademické a pracovních příležitostí pro držitele obchodní stupeň následující promoce.Kromě toho, Singapur souhlasně se řadí vysoko na kvalitní životností indexy, s cestovní ruch, biotechnologie a výrobní odvětví podporující jeho nadprůměrný příjem na jednoho obyvatele. Díky otevřené ekonomiky a mocné přítomnosti v odvětví průmyslu a služeb, Singapur představuje různé pracovní příležitosti pro studenty s obchodními stupňů hledají pozice, které nabízejí velký prostor pro rozvoj. Obchodní obory se také nacházejí uplatnění v oblastech, jak se měnil jako správy zdravotnictví, logistiky, reklamy a programy sociálních služeb.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  1867
 • Podíl na inženýrských sítích

  51
 • Internetové předplatné

  31
 • Místní doprava

  88

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  7
 • Lístek do kina

  10
 • Pinta místního piva

  7

O Singapur

Singapurská republika je oficiálně ostrovní země se nachází v jihovýchodní Asii méně než 100 kilometrů severně od rovníku. Skládá se z jednoho velkého ostrova (tzv Pulua Ujong v malajské) a více než 60 menších ostrovů, Singapur je hlavní obchodní centrum, které tvrdí, že třetí nejvyšší příjmy ze všech zemí světa na hlavu. Téměř 75 procent z Singapur 's populace je Číňan, s indiány, Eurasians a Malajci obsahující ostatní 25 procent. Vzhledem k rychlému vzestupu Singapore 's do ekonomické prosperity, je nyní identifikována jako "střední energie " země vykazuje značný vliv v globálních záležitostech.

Vízové požadavky

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentský průkaz

Cena a měna

SGD 90

Za

každou žádost podanou Singapurskému imigračnímu& kontrolnímu úřadu (ICA) je vyžadován poplatek za zpracování 30 USD. Poplatek je nevratný bez ohledu na výsledek žádosti nebo pokud je žádost po podání stažena.

Poplatek 60 USD je splatný, když úspěšný uchazeč dokončí formalitu při vydání studentského průkazu na ICA.

Poplatky jsou závislé na zemi a mohou se změnit.

Kdo může žádat o vízum?

Všichni zahraniční studenti musí mít studentský průkaz, aby mohli pokračovat ve vysokoškolském studiu v Singapuru. Chcete-li získat svůj singapurský studentský průkaz, nejprve vám musí být nabídnuto přijetí na plný úvazek na Institute of Higher Learning (IHL) v Singapuru.

Máte nárok na studentský průkaz, pouze pokud jste byli přijati do programu na plný úvazek. Pokud se chcete zúčastnit kurzů na částečný úvazek nebo večerních kurzů, nebudete mít nárok na studentský průkaz.

Kde můžete žádost podat?

Systém online& registrace přihlášek studenta (SOLAR)

Chcete-li požádat o studentský průkaz, musíte podat svou přihlášku na oficiálním registračním systému -- Student's Pass On-Line& Registrace přihlášky (SOLAR) systému.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Před podáním žádosti o Student Pass přes SOLAR, institut, kde vám bylo nabídnuto přijetí, vás musí zaregistrovat prostřednictvím registračního systému. Jakmile vás institut zaregistruje u SOLAR, musíte odeslat eForm 16. Před přihlášením ke svému účtu SOLAR musíte mít následující údaje:

 • Oznámení o registraci od SOLAR s vaším přihlašovacím jménem a heslem poskytnutým IHL
 • Cestovní doklady a údaje o pasu, včetně čísla pasu a jeho platnosti
 • Vaše osobní e-mailová adresa
 • Jedna nedávná barevná fotografie velikosti pasu

Jakmile odešlete eForm 16, musíte si vzít výtiskovou kopii formuláře a předložit jednotce Student Pass - Immigration& Checkpoints Authority (ICA). Je to jedna z důležitých formalit, které je třeba splnit pro vydání Singapurského studentského průkazu.

Musíte ujistit imigrační oddělení, že zůstanete v Singapuru s platným studentským průkazem za všech okolností.

Dokumenty požadované pro singapurské studentské vízum:

 • Váš platný pas. Musíte předložit kopii konkrétních stránek cestovního pasu
 • Musíte mít na sobě odlet/příletovou kartu udělenou při vstupu do Singapuru. Pokud jste bydleli v Singapuru na jiných dlouhodobých průkazech, musíte si vzít s sebou i ten průchod;
 • Jedna nedávná barevná fotografie velikosti pasu (pořízená na bílém pozadí);
 • výtisk eForm 16 předložený prostřednictvím SOLAR (řádně podepsaný žadatelem);
 • Pokud jsou vaše dokumenty v rodném jazyce, musíte získat oficiální anglický překlad dokumentů.
 • kopii dopisu o schválení v zásadě a
 • Lékařská zpráva v předepsaném formátu (k dispozici na webových stránkách ICA).

Při odeslání žádosti, ujistěte se, že laboratorní zprávy nejsou delší než tři měsíce od data vydání. V případě, že nesplníte zdravotní požadavek, studentský průkaz vám nebude udělen.

Kdy byste měli podat žádost?

Obvykle, zpracování singapurských studentských víz trvá asi čtyři týdny. Některé žádosti však mohou trvat déle, pokud imigrační oddělení od vás vyžaduje nějaké další dokumenty nebo informace. V takových situacích budete upozorněni prostřednictvím systému SOLAR.

Nové žádosti o studentský průkaz musíte podat nejméně jeden měsíc před zahájením kurzu a ne déle než dva měsíce.

Doba zpracování je obvykle mezi 2 až 4 měsíci pro případy, kdy jsou vyžadovány pohovory.

Doba zpracování

4 Weeks

Pracovní příležitosti

Zahraniční studenti, kteří nepracují déle než 16 hodiny týdně během studia jsou osvobozeny od žádosti o pracovní povolení. Doporučuje se však zkontrolovat pracovní příležitosti poskytnuté vaší institucí.

Zahraniční studenti nemusí žádat o pracovní povolení, pokud chtějí během své dovolené pracovat v Singapuru.

Povolení k práci může také záviset na instituci, kde studujete.

Seznam schválených institucí naleznete zde: https://www.mom.gov.sg/passes-and-permits/work-pass-exemption-for-foreign-students

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Vaše žádost o vízum může být zamítnuta, pokud neabsolvujete prezenční kurz v uznané vzdělávací instituci, pokud nemáte odpovídající vzdělávací údaje, pokud vaše formuláře nejsou řádně vyplněny nebo pokud podpůrné dokumenty nejsou správné.