Keystone logo
Rusko

Studie MBA v Rusko 2023

Studovat v Rusko

Rusko je země ležící v severní Evropě a severní Asii. Je to největší země na světě a má více než osmina obydlené půdy na Zemi v rámci svých hranic. To je také devátý nejlidnatější země na světě. Rusko je stále na ekonomické moci v moderním světě. Dnes je šestou největší ekonomikou podle parity kupní síly, což znamená, že obchodní studia v Rusku jsou slibné včetně. To je také silnou vojenskou mocností. S více než 160 etnických skupin v rámci svých hranic, Rusko je také kulturně rozmanitý národ, kde se více kultury spojit do jednoho jednotného skupiny.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  261
 • Podíl na inženýrských sítích

  33
 • Internetové předplatné

  7
 • Místní doprava

  28

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  5
 • Lístek do kina

  4
 • Pinta místního piva

  2

O Rusko

Obchodní studie v Rusku se uskuteční v jednom z země 's mnoha univerzit. S země 's bohatým kulturním dědictvím, že vyvinula několik vysokých učení, které jsou známé po celém světě pro své vynikající výsledky v oblasti vzdělávání. Většina z nich se nachází v hlavních městech Ruska 's. Jak Rusko pokračuje v růstu na ekonomické moci v moderním světě, budou studenti, kteří studují v jednom z těchto škol prosadit se na úspěch v kariéře se týkají podnikání vztahující se k Rusku. Studium podnikání v Rusku dává studentům možnost dozvědět se o kultuře země a obchodních příležitostí, které poskytuje. MBA programy v Rusku, aby studentům dovednosti potřebné pro vedoucí pozice v Rusku a okolních zemích. Cílem těchto programů je poskytnout studentům dovednosti, které potřebují zlepšit své kariéry. Mnoho programů jsou navrženy tak, aby pracovní studenty pokračovat v práci při studiu jejich MBA.Studenti jsou na cestě k úspěchu v podnikání po celém světě, se zvláštním důrazem na ty společnosti, spojených nebo přímo interakci s Ruskem. Další doktorské studium je možné po ukončení studia stejně. Akademický rok v Rusku probíhá od září nebo koncem srpna až do konce června. První semestr končí v lednu, a druhý semestr začíná v únoru poté, co zimní dovolenou. Náklady na studium se bude lišit v závislosti na zvoleném univerzitě. Vzhledem k tomu, akademické programy v Rusku se učí rusky, budou studenti muset projít ruskou jazykovou zkoušku před přijetím do programu. Pokud tomu tak není plynulý dost, ale an vzít jazykové kurzy, aby se rozdíl.

Vízové požadavky

 1. Ruské studentské vízum - Platí pro studium na jakékoli ruské vysoké škole nebo univerzitě nebo pro krátkodobé kurzy.
 2. Ruské humanitární vízum - Pro ty, kteří cestují do Ruska, aby se zapojili do postdoktorského výzkumu nebo se zúčastnili akademických seminářů. Platí až jeden rok pro účely, včetně těch, které se týkají vědy nebo kultury. (UPOZORNĚNÍ: Všechny další informace jsou k ruským studentským vízům.)

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Ruské studentské vízum; Ruské humanitární vízum

Cena a měna

Poplatky požadované za ruské studentské vízum se liší podle země, která studentovi vydala pas, a zda se rozhodnete pro standardní nebo expresní službu. Například náklady na ruské studentské vízum pro občana Spojeného království začínají na 165 GBP. nicméně, mějte na paměti, že poplatek za podání žádosti nebude vrácen, pokud bude vaše žádost o studentské vízum z jakéhokoli důvodu zamítnuta nebo zamítnuta.

Kdo může žádat o vízum?

Občané z většiny cizích zemí budou potřebovat vízum ke studiu v Rusku. Občané ze zemí Společenství nezávislých států (SNS) nepotřebují vízum: Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Kazachstán, Kyrgyzstán, Moldavsko, Tádžikistán, Ukrajina, Uzbekistán plus autonomní oblasti Abcházie a Jižní Osetie. Pokud jste občanem Arménie, Běloruska, Kazachstánu, Kyrgyzstánu nebo Ukrajiny, nepotřebujete vízum, ale potřebujete platný cestovní pas. Pokud jste občanem Abcházie, Ázerbájdžánu, Moldavska, Jižní Osetie, Tádžikistánu nebo Uzbekistánu, můžete přijít do Ruska studovat bez pasu nebo víza.

Kde můžete žádost podat?

Ruské velvyslanectví nebo konzulát/autorizovaná vízová centra

Pro občany zemí, které potřebují vízum pro vstup, bude nutné získat ruské studentské vízum před cestou do Ruska. Musíte podat žádost prostřednictvím ruského velvyslanectví nebo konzulátu ve vaší domovské zemi. V některých zemích existují také autorizovaná vízová centra.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Před podáním žádosti, musíte být přijati na kurz na univerzitě, abyste mohli získat oficiální pozvání, abyste přišli do Ruska studovat. Jakmile budete mít pozvánku, platí tři měsíce. Poté, abyste požádali o ruské studentské vízum, musíte navštívit ruské velvyslanectví nebo konzulát ve vaší domovské zemi a předložit veškerou potřebnou dokumentaci. Mějte prosím na paměti: Vízum musíte zaregistrovat do sedmi dnů od vstupu do Ruska. V případě studentských víz je to obvykle pozvající strana (univerzita nebo vysoká škola nebo jazyková škola nebo institut), která zajišťuje vízovou registraci studentů. Po dokončení registrace, dostanete doklad o registraci víza, které musíte pečlivě uchovat, dokud neopustíte zemi.

Abyste mohli požádat o studentské vízum do ruštiny, musíte předložit vyplněný formulář žádosti o vízum, originální národní pas (a kopii titulní stránky), jeden standardní obrázek, peněžní poukázku, původní pozvací dopis od vaší ruské hostitelské organizace, originální certifikát negativní krevní test HIV (AIDS) (ne starší než 3 měsíce). Národní pas musí být platný nejméně jeden a půl roku.

Kdy byste měli podat žádost?

Proces žádosti o vízum můžete zahájit 45 dní před plánovaným datem příjezdu do Ruska. Doba zpracování může být zdlouhavá a trvá dva až pět týdnů. Studentské vízum je původně vydáváno pro 90 dní, ale lze jej prodloužit na jeden rok a poté obnovit po dobu studia.

Doba zpracování

5 Weeks

Pracovní příležitosti

Pokud máte ruské studentské vízum, budete požadovat pracovní povolení od Federální migrační služby (FMS), pokud se tato práce neprovádí během prázdnin nebo v instituci nebo organizaci, kde studujete. Povolení k práci vám bude vydáno, pouze pokud jste alespoň studentem na státní akreditované univerzitě 18 let. Povolení vám umožní pracovat pouze v oboru nebo profesi uvedeném v povolení a ve městě nebo regionu vaší univerzity. Náklady na pracovní povolení pro osoby, které mají ruské studijní vízum, jsou 3 500 RUB (60 USD). Pokud opustíte univerzitní kurz, pracovní povolení bude zrušeno a již nebudete moci pracovat v Rusku.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Pokud předložíte falešné doklady pro své studentské vízum nebo skryjete nebo zkreslujete fakta ve své žádosti. Pokud jste HIV pozitivní, může vám být odepřen vstup do Ruska na základě studentského víza.