We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Polsko

Studie MBA v Polsko 2024

Studovat v Polsko

Jaký typ podnikání studie jsou k dispozici v Polsku? Polsko nabízí celou řadu obchodních studií kurzů, včetně těch, které se na bakalářské nebo vysokoškolské úrovni a master-studijních programů. Studijní programy Nejběžnější mistrovské jsou kurzy MBA a Executive MBA studia. Vzdělávací systém je zde považován za vysoce kvalitní a často je uznávána v celé Evropě a v západních kulturách. Některé z těchto programů jsou vyučovány plně v anglickém jazyce, a to nejen polsky. To poskytuje zahraničním studentům možnost zapsat se do jedné z vysokých škol, aniž by museli znát jazyk. Jaké jsou možnosti tituly MBA v Polsku pro zahraniční studenty? Existuje mnoho důvodů, proč se zapsat v polských obchodních školách. Za prvé, existuje mnoho kvalitních škol z čeho vybírat. Většina programů zde jsou dva roky na úrovni magisterský titul. Některé programy jsou delší, a rychlé tempo, jeden rok programy jsou také k dispozici.Zahraniční studenti si mohou vybrat ze široké škály podnikání studijních oborů. To zahrnuje programy, jako jsou ty, které se zaměřují na obchodní technologií, reklamní činnost a marketing, mezinárodní / globální podnikání a lidské zdroje. Kolik to stojí, aby Zaregistrujte Business Studies v Polsku? Jako mezinárodní student, budete platit víc získat svůj vzdělání v Polsku, než kdybyste byli občanem, a to i na veřejných a soukromých školách. Nicméně, vzdělávání v Polsku má tendenci být cenově dostupnější než v jiných evropských zemích, USA a Kanady. Škola a délka studia vlivu těchto nákladů nejčastěji. Jaké jsou možnosti po ukončení studia? Po absolvování magisterského studijního programu, jedinci jsou pak schopni přijmout pozic v některé z podniků v ​​zemi. To může pomoci jednotlivcům k získání manažerské pozice na úrovni.K dispozici jsou možnosti po celé zemi, protože jeho ekonomika se nadále zlepšuje. Dobře studovali studenti jsou vždy zapotřebí v oblastech strategického jednání a globální ekonomiky.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  363
 • Podíl na inženýrských sítích

  79
 • Internetové předplatné

  13
 • Místní doprava

  27

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  7
 • Lístek do kina

  6
 • Pinta místního piva

  3

O Polsko

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, v blízkosti České republiky a Německa. Země je domovem 38,5 milionů lidí, a to je členem Evropské unie. Jakmile komunistické země, oblast má dlouhou historii a jedinečnou kulturu. Z jeho dědictví na základě křesťanství k jeho zlepšení ekonomiky a moderního životního stylu, Polsko má hodně co nabídnout jakýkoliv student, včetně mezinárodních studií. Pro ty, kteří chtějí, aby zde pokračovat v obchodních studií stupeň, je často možné tak učinit s několika tipy.

Vízové požadavky

 • Vízum typu C - krátkodobé schengenské vízum.
 • Vízum typu D - dlouhodobé národní vízum vydané až na jeden rok.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Vízum typu C; Vízum typu D

Cena a měna

USD 160

Poplatek za podání žádosti o studentské vízum do Polska se pohybuje kolem 160 USD. Poplatky se mohou změnit.

Kdo může žádat o vízum?

Studenti ze zemí Evropské unie nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Když však přijedete do Polska, musíte požádat o dočasné studijní vízum v místní kanceláři Voivod.

Studenti ze zemí mimo Evropskou unii obvykle musí před vstupem do Polska požádat o studentské vízum. Existuje však řada zemí, které tento požadavek nesplňují. Zde můžete zkontrolovat, zda je vaše země na seznamu: http://www.msz.gov.pl

Kde můžete žádost podat?

Polské velvyslanectví nebo konzulát

O

studentské vízum byste měli požádat na polském velvyslanectví nebo konzulátu ve vaší současné zemi bydliště.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Jakmile získáte vstup na vybranou univerzitu, zašlou vám řádné dokumenty, které použijete k získání studentského víza. O studentské vízum byste měli požádat na nejbližším polském velvyslanectví nebo konzulátu. Jedná se o dokumenty, které můžete obvykle požádat o poskytnutí:

 • Podepsaná a úplná vyplněná žádost o vízum Polska pro studenty.
 • Pas, který musí být platný nejméně tři měsíce poté, co plánujete opustit Polsko.
 • Fotokopie národního průkazu totožnosti.
 • Oficiální dopis od univerzity nebo vysoké školy v Polsku, kde plánujete studovat.
 • Stručný životopis nebo životopis.
 • Všechny vaše předchozí certifikáty a diplomy.
 • Důkaz, že máte znalost jazyka, ve kterém chcete studovat.
 • Důkaz, že jste dostatečně finančně silní, abyste mohli nést své výdaje na vzdělání a životní náklady v Polsku.
 • Osvědčení o zdravotním pojištění, které je přijímáno v Evropě.
 • Dvě fotografie velikosti pasu.
 • Zaplaťte poplatek za žádost o vízum
 • Doklad o ubytování v Polsku.

Všichni studenti musí legalizovat svůj pobyt v Polsku podáním žádosti o povolení k přechodnému pobytu. To musí být provedeno krátce po příjezdu do Polska. Univerzity vám pomohou s postupy podávání žádostí. Povolení k přechodnému pobytu vás opravňuje k pobytu a práci v Polsku.

Kdy byste měli podat žádost?

Obvykle to může trvat 15 dní na zpracování žádosti o studentské vízum. Doba zpracování se však liší v závislosti na zemi a typu víza, o které žádáte. Ujistěte se, že jste se přihlásili co nejdříve.

Délka studentského víza závisí na délce vašeho kurzu.

Doba zpracování

15 Days

Pracovní příležitosti

Zahraniční studenti mají právo pracovat při studiu v Polsku, pokud jsou zapsáni do vzdělávací instituce. Během studia je povoleno 20 hodin práce a 3 měsíce práce na plný úvazek během prázdnin. Držitelům rezidenční karty je povolena práce na plný úvazek.

Hodiny za týden

20

Proč potřebujete tento typ víza?

Vaše žádost o vízum může být zamítnuta, pokud nejste schopni prokázat požadované finanční prostředky, nebo pokud poskytnete nesprávné nebo neúplné dokumenty.