Keystone logo
Polsko

Studie MBA v Polsko 2023

Studovat v Polsko

Jaký typ podnikání studie jsou k dispozici v Polsku? Polsko nabízí celou řadu obchodních studií kurzů, včetně těch, které se na bakalářské nebo vysokoškolské úrovni a master-studijních programů. Studijní programy Nejběžnější mistrovské jsou kurzy MBA a Executive MBA studia. Vzdělávací systém je zde považován za vysoce kvalitní a často je uznávána v celé Evropě a v západních kulturách. Některé z těchto programů jsou vyučovány plně v anglickém jazyce, a to nejen polsky. To poskytuje zahraničním studentům možnost zapsat se do jedné z vysokých škol, aniž by museli znát jazyk. Jaké jsou možnosti tituly MBA v Polsku pro zahraniční studenty? Existuje mnoho důvodů, proč se zapsat v polských obchodních školách. Za prvé, existuje mnoho kvalitních škol z čeho vybírat. Většina programů zde jsou dva roky na úrovni magisterský titul. Některé programy jsou delší, a rychlé tempo, jeden rok programy jsou také k dispozici.Zahraniční studenti si mohou vybrat ze široké škály podnikání studijních oborů. To zahrnuje programy, jako jsou ty, které se zaměřují na obchodní technologií, reklamní činnost a marketing, mezinárodní / globální podnikání a lidské zdroje. Kolik to stojí, aby Zaregistrujte Business Studies v Polsku? Jako mezinárodní student, budete platit víc získat svůj vzdělání v Polsku, než kdybyste byli občanem, a to i na veřejných a soukromých školách. Nicméně, vzdělávání v Polsku má tendenci být cenově dostupnější než v jiných evropských zemích, USA a Kanady. Škola a délka studia vlivu těchto nákladů nejčastěji. Jaké jsou možnosti po ukončení studia? Po absolvování magisterského studijního programu, jedinci jsou pak schopni přijmout pozic v některé z podniků v ​​zemi. To může pomoci jednotlivcům k získání manažerské pozice na úrovni.K dispozici jsou možnosti po celé zemi, protože jeho ekonomika se nadále zlepšuje. Dobře studovali studenti jsou vždy zapotřebí v oblastech strategického jednání a globální ekonomiky.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  292
 • Podíl na inženýrských sítích

  63
 • Internetové předplatné

  12
 • Místní doprava

  21

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  5
 • Lístek do kina

  5
 • Pinta místního piva

  3

O Polsko

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, v blízkosti České republiky a Německa. Země je domovem 38,5 milionů lidí, a to je členem Evropské unie. Jakmile komunistické země, oblast má dlouhou historii a jedinečnou kulturu. Z jeho dědictví na základě křesťanství k jeho zlepšení ekonomiky a moderního životního stylu, Polsko má hodně co nabídnout jakýkoliv student, včetně mezinárodních studií. Pro ty, kteří chtějí, aby zde pokračovat v obchodních studií stupeň, je často možné tak učinit s několika tipy.

Visa Requirements

 • C type visa – a short-term Schengen visa.
 • D type visa – a long-term national visa issued for up to one year.

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

C type visa; D type visa

Cena a měna

USD 160

The application fee for a student visa to Poland is around $160. The fees are subject to change.

Kdo může žádat o vízum?

Students from European Union countries do not need a visa to study in Poland. However, when you have arrived in Poland, you do need to apply for a temporary study visa at the local Voivod’s office.

Students from outside the European Union typically need to apply for a student visa before entering Poland. There are, however, a number of countries that are free of this requirement. You can check if your country is on the list here: http://www.msz.gov.pl

Kde můžete žádost podat?

Polish embassy or consulate

You should apply for a student visa at the Polish embassy or consulate in your current country of residence.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Once you get admission to your selected university they will send you proper documents that you will use to get your student visa. You should apply for a student visa at your nearest Polish embassy or consulate. These are the documents you may typically be asked to provide:

 • A signed and complete filled Visa Application of Poland for students.
 • Passport that must be valid for at least three months after you plan to leave Poland.
 • Photocopy of National ID card.
 • Official letter from the university or college in Poland where you plan to study.
 • A brief CV or resume.
 • All your previous certificates and diplomas.
 • Proof that you have proficiency in the language in which you wish to study.
 • Proof that you are financially strong enough to bear your educational and living expenses in Poland.
 • Health insurance certificate that is accepted in Europe.
 • Two passport-sized photos.
 • Pay the Visa Application Fee
 • Proof of Accommodation in Poland.

All students have to legalize their stay in Poland by applying for a temporary residence permit. This has to be done a short time after arrival in Poland. Universities will help you with the application procedures. A temporary residence permit entitles you to stay and work in Poland.

Kdy byste měli podat žádost?

It can typically take around 15 days to process your student visa application. However, the processing times vary depending on the country and the type of visa you are applying for. Make sure to apply as soon as possible.

The length of the student visa depends on the length of your course.

Doba zpracování

15 Days

Pracovní příležitosti

International students have the right to work while studying in Poland as long as they are enrolled in an educational Institution. 20 hours of work are permitted during studies, as well as 3 months of full-time work during holidays. Full time work is permitted for Residence Card holders.

Hodiny za týden

20

Proč potřebujete tento typ víza?

Your visa application may be rejected if you are not able to show proof of the required funds, or if you provide incorrect or incomplete documents.