Keystone logo
Mexiko

Studie MBA v Mexiko 2024

Studovat v Mexiko

Pokud jde Mexico stále roste jako ekonomické síly, bude losování z jeho mnoha univerzit také roste. Jednou z výhod studia podnikání v Mexiku je nízká školné a vysoká kvalita vzdělávání. Další výhodou při MBA v Mexiku je možnost studovat ve španělštině. Španělská roste jako jeden z předních jazyků na světě, a to zejména v západní polokouli. Studenti, kteří umí mluvit plynně španělsky bude velmi vyhledávaná, protože to trend pokračuje. MBA programy v Mexiku se uskuteční v jednom z vysokých škol, které se nacházejí v hlavních městech Mexico 's. K dispozici jsou na plný a částečný úvazek studijních možností, aby studenti, kteří jsou již v profesionálním poli může pokračovat v práci to pole při studiu. Řada podnikatelský program zaměřuje, včetně marketingu, mezinárodního obchodu, financí a řízení projektů, jsou také k dispozici pro ty, sledování školení obchodních absolventy vysokých škol, v Mexiku.Mexické univerzity rozdělit své školní roky na semestry nebo trimestru. Škola začíná na konci července, a téměř každá univerzita dostane tři týden volno o Vánocích. Skutečná data semestrů nebo trimestru se liší v závislosti na zvoleném univerzitě. Po dokončení studia s MBA z prestižní mexické univerzity, budou studenti chystá zaujmout pozice vyšší úrovně v podnikání. To jsou manažeři a vedoucí pracovníci společnosti T se příští generace, a některé z nich mohou dokonce ocitnout v polohách soupeří o vlastník nebo generální ředitel jako firmy. Pro ty, kteří plynně španělsky, možnosti pro studium podnikání v Mexiku, jsou docela dobré.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  316
 • Podíl na inženýrských sítích

  19
 • Internetové předplatné

  27
 • Místní doprava

  19

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  7
 • Lístek do kina

  4
 • Pinta místního piva

  2

O Mexiko

Hraničí USA na jihu v Texasu, Mexiko je druhou nejlidnatější zemí v Latinské Americe, a nejlidnatější země, která mluví španělsky. To má jeden z největší ekonomiky na světě 's, a je silný producent stříbra a ropy. Mnozí lidé je považují nově industrializované země a nastupující mocnost, Mexiko má co nabídnout moderní svět. Kromě své hospodářské síle, Mexiko je známá pro svou bohatou historií. Má 32 seznamu světového dědictví UNESCO a je desátý nejnavštěvovanější zemí na světě. Dnes se lidé hrnou do Mexika, aby prozkoumala starobylé ruiny a trávit čas na krásném pobřeží této latinskoamerické země. Kořeněná, chuťově jídlo země je další remíza pro zahraniční návštěvníky.

Vízové požadavky

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Temporary Resident Student Visa (Dočasné rezidentní studentské vízum)

Cena a měna

USD 30

Náklady na vydání studentského víza se liší v závislosti na státní příslušnosti. Může to být kdekoli mezi 17 a 30 USD.

Kdo může žádat o vízum?

Pokud jste občanem nebo trvalým pobytem v schengenském prostoru, Velké Británii, USA, Kanadě nebo Japonsku nebo pokud máte platné vízum pro některou z těchto zemí, nepotřebujete vízum do Mexika, pokud je účelem vaší návštěvy studium a pokud délka vašeho pobytu nepřesáhne 180 dní.

Studenti, kteří pocházejí z jiných zemí nebo kteří budou navštěvovat po dobu delší než 180 dní, musí požádat o studentské vízum do Mexika.

Kde můžete žádost podat?

Konzulární úřad

O

studentské vízum pro dočasné pobyty musíte požádat osobně na konzulárním úřadu nejblíže místu vašeho bydliště.

webová stránka:https://directorio.sre.gob.mx/index.php/consulados-de-mexico-en-el-exterior

Jak provést aplikaci?

Žadatelé jsou povinni požádat o vízum osobně prostřednictvím předem dohodnutého pohovoru.

 1. Platný cestovní pas s minimálně 6 měsíců po návratu.
 2. Původní dopis o přijetí od školy/instituce v Mexiku.
 3. Původní dopis nebo certifikát označující krycí výdaje studenta, včetně plného stipendia a v případě, že zůstanou v hostitelské rodině, nezapomeňte přiložit ID vedoucího člena rodiny. V případě, že stipendium nebo výdaje nejsou zahrnuty, je povinné předložit výpisy z účtu za poslední 3 měsíce.
 4. V případě nezletilých - Studentův rodný list řádně apoštilovaný.
 5. Zahraniční studenti jsou povinni prokázat lékařské/úrazové pojištění s mezinárodním krytím.
 6. Vyžaduje se také lékařské prohlášení o dobrém zdravotním stavu a naznačující, že kandidát je prostý jakékoli nemoci.
 7. Poplatek za zpracování víz.
 8. Vyplněný formulář žádosti.
 9. Jedna barevná fotografie, velikost pasu s odkrytým obličejem.

Jakmile žadatelé vstoupí na mexické území, musí během prvních 30 kalendářních dnů požádat Národní migrační institut o pobytovou kartu, která akredituje jejich legální pobyt v zemi a umožňuje jim zůstat v Mexiku.

Kdy byste měli podat žádost?

Mexické studentské vízum může být vydáno v průměru 2 dny a může trvat až 3 týdny, v závislosti na státní příslušnosti žadatele. Měli byste se přihlásit s dostatečným předstihem.

Platnost studentských víz je jeden rok.

Doba zpracování

2 Days

Pracovní příležitosti

Studenti nemohou pracovat ani se účastnit žádné odměňující činnosti, když jsou na studentském vízu v Mexiku.

Pokud byl student pozván mexickou společností/institucí k provádění lukrativních aktivit, musí mexická společnost/instituce požádat o pracovní povolení v Národním migračním institutu v Mexiku (www.inm.gob.mx).

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Imigrační orgány mohou rozhodnout o zamítnutí žádosti o vstup do země, pokud je žadatel předmětem trestního řízení nebo byl odsouzen za závažný trestný čin.