Keystone logo
Maroko

Studie MBA v Maroko 2024

Studovat v Maroko

Maroko má čtrnáct velkých veřejných vysokých škol, stejně jako speciální školy a zahraničními univerzitami. Obchodní tituly jsou obvykle přijímána na veřejné vysoké škole nebo mezinárodní univerzity. Soukromé instituce jsou také v Maroku. Jedním z důvodů, proč si studenti volí Maroko je to z důvodu obrovského růstu řízení podnikatelských odvětví vzdělávání. Dostupnost programu a možnost studovat v oblasti s bohatou historií a kulturní dědictví jsou přispět k tomuto růstu. Bakalářský obchodní stupeň vyžaduje čtyři roky prezenční studium a mistr 's titul vyžaduje dva roky denního studia. Akademický rok v Maroku má dva semestry. Pád semestr probíhá od srpna do prosince a jarní semestr probíhá od ledna do května. Mnohé školy mají také kratší letní období.Studium v ​​Maroku nabízí výhody studia v arabské zemi, která má prokazatelně osvědčil produkovat vynikající obchodní profesionály. Studenti, kteří absolvují s obchodní stupeň z Maroka bude na nejlepší cestě stát se vedoucí podniku v arabském světě. Hlubší pochopení arabské kultury a lidé této oblasti pomohou při podnikání v budoucnosti. Ti, kdo sledují Masters of Business v Maroku bude v lepší pozici pro vedoucí role a povýšení z důvodu jejich rozšířeným vyučováním. Náklady na studium v ​​Maroku je jednou z výhod této oblasti. Většina studentů se zde školné je poměrně cenově dostupné. Výuka Náklady na soukromých vysokých školách se bude lišit v závislosti na univerzitě a program akce.

Změňte měnu

Základní měsíční náklady na bydlení

 • Pronájem ve společném bytě

  171
 • Podíl na inženýrských sítích

  12
 • Internetové předplatné

  31
 • Místní doprava

  14

Ukázková cena životního stylu

 • Kombinace rychlého občerstvení

  5
 • Lístek do kina

  5
 • Pinta místního piva

  2

O Maroko

Maroko je arabská země se nachází v regionu Maghreb severní Afriky. Radost svobody, který není běžný mezi svými sousedy, to dlouho bylo významným hráčem v historii regionu. V současné době, konstituční monarchie se stává oblíbenou turistickou destinací, atrakci více než 10 milionů turistů ročně. Jeho starobylá města a krásné horském terénu kreslit lidi do Maroka zažít země 's kulturou a krásu pro sebe. Casablanca, jeho největší město, je jedním z největších kreslí pro turisty, která se proslavila v klasických hollywoodských filmech. Pokud jde Maroko stále roste jako ekonomické a politické moci, mnoho lidí se obrací svou pozornost na své univerzitní systém jako příležitost pro mezinárodní studie.

Vízové požadavky

Jaký typ víza potřebujete?

Název víza

Studentské vízum

Cena a měna

Poplatky za studentská víza pro Maroko se liší v závislosti na státní příslušnosti žadatele.

Pro občany USA jsou tyto poplatky následující:

 • 3 až 90 dnů pobytu období (jeden vstup): $23.85
 • 3 až 90 dnů pobytu období (dva vstupy): $35.80

Kdo může žádat o vízum?

Mnoho národností může vstoupit do Maroka až 90 dní bez víza.

Pokud je váš studijní kurz delší než 90 dnů, budete muset získat studentské vízum.

Kde můžete žádost podat?

Marocké velvyslanectví/Online

Požádejte o studentské vízum na nejbližším marockém velvyslanectví ve vaší rezidentské zemi. Můžete také odeslat přihlášku online.

webová stránka:

Jak provést aplikaci?

Požádejte o vízum poté, co obdržíte dopis o přijetí do uznané instituce v Maroku.

Obvykle budete muset předložit následující dokumentaci:

 • Řádně vyplněný a podepsaný formulář žádosti o vízum
 • Originál cestovního pasu (platný více než 6 měsíců ke dni vstupu)
 • Kopie původního pasu (stránky 1-3)
 • Dvě barevné fotografie velikosti pasu s bílým pozadím
 • Kopie přijímacího dopisu nebo registrace třídy vydaného školou v Maroku
 • Kopie letenky nebo potvrzené rezervace
 • Certifikace, že máte požadovanou částku peněz na údržbu na základě délky vašeho kurzu.

Kdy byste měli podat žádost?

Doba zpracování žádosti je mezi 2 a 15 pracovní dny.

Studentské vízum do Maroka je obvykle platné po dobu 3 let.

Doba zpracování

15 Days

Pracovní příležitosti

Zahraniční obyvatelé nemohou pracovat na pracovních místech, která by mohla obsadit marocký občan. Držitelé studentských víz obvykle nesmí pracovat během studia v Maroku. Ověřte to na velvyslanectví.

Hodiny za týden

0

Proč potřebujete tento typ víza?

Vaše žádost o vízum může být zamítnuta, pokud nejste schopni prokázat požadované finanční prostředky, nebo pokud poskytnete nesprávné nebo neúplné dokumenty.

Vezměte prosím na vědomí, že před vydáním víza, všichni žadatelé o studentská víza musí prokázat silné sociální a ekonomické vazby na zemi svého bydliště tak, aby si po dočasném studijním pobytu v Maroku vynutil jejich návrat.